Wpis z mikrobloga

@11262: bo jaś kapela jest tak istotną stroną w debacie publicznej xd


@Jedwabnik43: o tym samym pomyślałem xD Kojarzyłem Kapelę bo jako lewak czytywałem Krytykę Polityczną, teraz ta strona zeszła na psy i sam Kapela razem z nią, podejrzewam że setki tysięcy widzów dowiedziały się o nim własnie z HP
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@11262: bo jaś kapela jest tak istotną stroną w debacie publicznej xd

@Jedwabnik43: reprezentował stronę artystów w debacie o nowej ustawie, podobnie jak Sydnej. Zarówno on jak Kapela to jakieś randomy znane może z jednej rzeczy, ale zaproszono ich w konkretnej sprawie żeby się odnieśli do ustawy.
Kim jest jakaś Maja i do czego miałaby się odnieść?
  • Odpowiedz
  • 1
@11262 eh wszędzie stano mimo że wydawało się że poblikowalem, nie rozumiem skąd zachwyt, ale ten jego wpis jak się ma do Jasia i Polaka. Raczej nie są znani zbytnio. Jaś jest chyba znany jedynie czytelnikom KP i hardym lewakom.
  • Odpowiedz
@11262: a właśnie tak sobie myślę, że skoro janko muzykant chce więcej pieniędzy, niż te 700 zł, które dostał, bo program przyniósł wielokrotnie większe zyski, to czy gdy przez większą rozpoznawalność zacznie więcej zarabiać, to odda część swoich zysków Stanowskiemu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@11262: ale co to w ogóle za debata czy słusznie czy niesłusznie zrobił? Jest to program stworzony przez niego, więc logiczne ze nie chce zapraszać kogoś kto go w kółko obraża i nikomu nic do tego. Jeszcze żeby dyskusja ze Staśko jakoś wyglądała to spoko ale ona pewnie by zrobiła jakiś performance w stylu stania i darcia mordy w ramach protestu przeciwko opresyjnym poglądom Stanowskiego. Jeśli myśleliście, że kapela pokazał
  • Odpowiedz
bo jaś kapela jest tak istotną stroną w debacie publicznej xd


@Jedwabnik43: W tym danym temacie jest. Rozumiem, że lewa strona teraz odcina się od niego, ale nie da się tego zrobić - Jaś Kapela przedstawił się jako zwykły członek lewej strony sceny politycznej. A że to jego przedstawienie wypadło źle - to już nie jest mój problem.
  • Odpowiedz
@11262: no jas kapela tez za bardzo nie spelnial warunkow. Ale bardzo dobrze, nie zapraszac tych z-------h atencjuszy, gonciarz mentzen najman jak najbardziej ale ci atencjusze nie ma opcji
  • Odpowiedz
@11262: Nie jest wystarczająco znana, ale gadam o niej w co drugim odcinku i próbuję budować uwielbienie dzbanów na jej krytyce, więc nie zaproszę jej do programu, żeby nie mogła mnie wyjaśnić, bo w odróżnieniu od poprzednich tendencyjnych gości potrafi sobie radzić w takim formacie xDD
Dobrze, że chociaż niektórzy zauważają silne ciążenie do końca cyklu mikroblogera / bóstwa wykopków, xD
  • Odpowiedz