Wpis z mikrobloga

Ta akcja z tinderem to jakiś szczyt #!$%@? xd akcja rodem z gimnazjum, a wy tu sobie przyklaskujecie nawzajem, kiedy cały internet ciśnie z was bekę xd Ale ciekawi mnie czy wam nie żal tracić tyle czasu na te okropne kobiety, nie lepiej porobić coś produktywnego i spóbować wyjść z piwnicy albo dać sobie spokój z babami skoro wszystkie są takie gupie i zue?
#blackpill l #przegryw #tinder
  • 50
@Agamis: to że termin wykopek jest pejoratywny w kontekście internetu to wiadomo od wielu lat, pojęcie kojarzone z przegrywem ale również kimś kto za bardzo przejmuje się polityką
@NaczelnyMizoginRP: raczej większość osób uważa że incele są źli, to właśnie zielonki i "młode" konta #!$%@?ą incelskimi wpisami xD
Ciekawi mnie po prostu ten tok myślenia. Znam pełno mężczyzn, którzy nie są piękni, ale za to charyzmatyczni, ciekawi, zaradni itd. i mają dziewczyny, żony. Ale według was lepiej wkręcać karynki na tinderze zamiast pracować nad sobą czy znaleźć sobie jakieś hobby?
@Agamis: IMO znalezienie hobby nie rozwiązuje problemu. Tak długo jak hobby nie jest ciekawe dla innych to nic nie zmienia w postrzeganiu twojej osoby ¯\(ツ)_/¯
Mam masę rożnych hobby od jakichś standardowych gierek, gotowania po historie, muzykę czy warzenie piwa w domu. Mam duzo wiedzy na różne tematy, ale tak długo jak nie oglądasz tego co każdy, nie słuchasz tego co każdy itd itd, to jesteś brany za jakiegoś dziwaka,