Wpis z mikrobloga

Ta akcja z tinderem to jakiś szczyt #!$%@? xd akcja rodem z gimnazjum, a wy tu sobie przyklaskujecie nawzajem, kiedy cały internet ciśnie z was bekę xd Ale ciekawi mnie czy wam nie żal tracić tyle czasu na te okropne kobiety, nie lepiej porobić coś produktywnego i spóbować wyjść z piwnicy albo dać sobie spokój z babami skoro wszystkie są takie gupie i zue?
#blackpill l #przegryw #tinder
  • 50
  • Odpowiedz
@tullion: O ile się nie mylę to białorycerz to ktoś, kto bezrefleksyjnie broni kobiet. Czyli to ktoś, kto jak zobaczy że kobieta męczy jakiegoś faceta, zaczyna go bić, a on nie wytrzymuje w końcu i sprzedaje jej lepę, to zaczyna bić tego poszkodowanego.
Ale tu mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją xD Masz kobiety, o których nic nie wiemy, czyli 50% że będą to fajne, normalne osoby. I podludzi,
  • Odpowiedz
@Magik88: przychodzicie na tag dla porządnych ludzi i urządzacie sobie tutaj swoją lewacką propagandę, dalej jazda stąd.
O kobiety wielce poszkodowane bo przystojniak 9/10 napisal ze będzie dzwonił jajami o brodę i nie przyszedł. Przepraszam ile one mają lat 5? Wierzą we wszystko co ktoś napisze w internecie, umawiaja się z typami poznanymi 30s temu, bez żadnej weryfikacji. To jest patologia, nie my, to że ktoś jewt debilem i ma
  • Odpowiedz
@tullion: Lewacką? :D Nikt nigdy mnie tak nie obraził.
Ta akcja jest mocno lewicowa. Wymierzona w kolektyw, nie jednostki. Nie karacie winnych, karacie przypadkowe osoby. To jakby w przypadku kradzieży albo zabójstwa po prostu wyciągać ze społeczeństwa kozła ofiarnego i uznać, że on będzie winny. Pomysły jak te lewicowych dyktatorów z pierwszej połowy XX wieku.
Karajcie winne, wtedy nikt nie będzie mógł pisnąć nawet. Ale jak przypadkowo wybieracie ofiary to
  • Odpowiedz
@Magik88: po pierwsze na każdej wojnie są ofiary postronne po drugie one są winne tego, że pomyślały, że chad chce je robić chociaż wyglądają jak ponton
  • Odpowiedz
@tullion: Sam jestem taki 6/10 moim zdaniem, ale przyznam Ci się, kolego, że umawiałem się z takimi 8/9 na Tinderze. Rzadko, ale czasem się udawało (miałem zdjęcie z psem i opis dziwny, więc czasem wpadało). Więc też jestem do odpalenia, bo przestrzeliłem z ligą? :D
#!$%@? myślenie kolektywne. Jak najgorszy sort nauczycieli w szkole - ktoś narozrabiał, więc wszyscy będą mieć gorzej
Jak nie jesteś Chadem, to mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@Magik88: po pierwsze laski, które oceniasz na 8;9 nigdy nie są realnymi laskami 8;9 tylko coś w okolicach 7, tylko akurat miały cechy które ci się podobały. Chady w fejkach byli dosłownie modelami z wybiegów, realnymi 8;9/10. Nie mam tindera, nie szukam laski, mam to w dupie, kobiety zapracowały sobie żebym ich nienawidził. Wolę chodzić na rokse
  • Odpowiedz
@tullion Ostatnio dostałem przypadkiem w mordę. Ale trudno, na wojnie muszą być ofiary. Ustawisz się ze mną, żebym mógł wyładować na Tobie frustrację na facetów? W końcu dostałem od faceta i Ty też jesteś facetem. Bo to chyba zgodne z logiką, którą przedstawiłeś. Czy jednak okaże się, że jesteś hipokrytą?
  • Odpowiedz
@tullion A dlaczego chcesz u siebie na terenie? Żeby mnie napaść z kumplami? Żeby czuć się pewnie? Dawaj do centrum. Czego się nie robi w imię własnych przekonań? 20:30 pod kolumną Zygmunta. Napisz tylko w co będziesz ubrany, żebym wiedział kogo walić. Ja będę miał czerwony t-shirt i dżinsy.
  • Odpowiedz
@kiszczak: no kolumna zygmunta to takie średnie centrum, chyba jak ktoś jest z wiochy to uważa że to jest centrum. Ok będę w czarnej kurtce ortalionowej i krótkich jeansach.
  • Odpowiedz
@tullion: kobiety zasłużyły sobie na twoją nienawiść, bo część z nich ocenia po wyglądzie, ale ty wcale tego nie robisz nazywając je pontonami? xq Trafił swój na swego, ale one przynajmniej nie robią jakichś żenujących akcji w których baitują mniej urodziwych facetów nazywając się "bohaterkami" XD
  • Odpowiedz