Wpis z mikrobloga

Ta akcja z tinderem to jakiś szczyt #!$%@? xd akcja rodem z gimnazjum, a wy tu sobie przyklaskujecie nawzajem, kiedy cały internet ciśnie z was bekę xd Ale ciekawi mnie czy wam nie żal tracić tyle czasu na te okropne kobiety, nie lepiej porobić coś produktywnego i spóbować wyjść z piwnicy albo dać sobie spokój z babami skoro wszystkie są takie gupie i zue?
#blackpill l #przegryw #tinder
  • 50
  • Odpowiedz
@tullion: nom każda, dlatego znam pełno par gdzie facet nie jest bogaty, a dużo brzydszy od babki xq. Nie jestem cuckoldem tylko 19 letnią normalną dziewczyną xD Nigdy nie miałam tindera ani z nikogo nie szydziłam, a wręcz przeciwinie, bo zawsze murem stoję za osobami z których ktoś się wyśmiewa ze względu na wygląd, ale jakoś nie mogłam zrozumieć w czym ma pomóc robienie tego samego płci przeciwnej. Z nich
  • Odpowiedz
@tullion Nieźle musiałoby Ci #!$%@?ć mózg, gdybyś poznał szczęśliwe małżeństwo 40 latków, gdzie to kobieta zarabia więcej od faceta i wszyscy są zadowoleni. Mocniej niż liść od niepełnosprawnego, przed którym chowałeś się w piwnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kozzziar: Myślę, że nic specjalnego jak narazie. Dopiero sie w sumie ucze od jakiegoś czasu a że warunki mam dość słabe to latem akurat sie tym nie zajmuje, bo nie mam jak sobie zorganizować temperatury odpowiedniej w domu, a miejsca na mala lodówkę brak. Ale narazie staram sie jakieś proste piwa warzyc. Jakaś IPA, Pils. Staram się w tym jakos rozwijać, ale w chacie strzelają z dupy, bo miejsca zajmuję
  • Odpowiedz