Wpis z mikrobloga

@widmo82: swoją drogą co to w ogóle jest, niby takie genialne a nie ma ani jednego podlinkowanego tekstu naukowego co do mechanizmu działania, nie mówiąc już o jakichkolwiek badaniach klinicznych
@widmo82: Oni to wprowadzili jakoś w marcu, czy w lutym. Wydaje mi się że nie ma opracowań naukowych tego pudełka ponieważ to:

formułą CoV do obrony przed znanymi koronawirusami


brzmi jak L.Casei defensis w danonkach.
Ot, taki tani chwyt reklamowy.
czemu mają robić ESPI


@affairz: jeśli jakaś sytuacja/działania w spółce może wpłynąć istotnie na wycenę spółki to wydaje się ESPI. Fakt, że ASBIS podchodzi do ESPI trochę inaczej niż wiele innych spolek na giełdzie.

swoją drogą co to w ogóle jest


@affairz: ano wlasnie, cos jak CovidDetektor od MLS, ale nie jest grzany przez Adriana.
@majk90 @affairz jakby to był dmuchawiec to nie bawili by się z tym ponad rok i nie przeprowadzali badań. Takie oczywiście były robione - a czemu nie wrzucili dokumentacji z tego na stronę produktu? Nie mam pojęcia ale to nie oznacza, że takowych nie było
@majk90 @affairz Skontaktowałem się ze spółką z prośbą o udostępnienie raportów oraz wyników testów przedstawionych w prezentacji. Sam jestem ciekaw jaki będzie efekt. Wg mnie to solidna firma i solidny sprzęt ale chodzi o to by nie opierać się na przypuszczeniach.
Poprosiłem o poniższe:

- "Virucidal Effect of Perenio Ionic Shield. 96% efficiency on coronavirus. Lyra management Report. UK"
- "Dr. Lauris Licitis Summary Microbiological tests performed by Sure Labs, The Netherlands,