Wpis z mikrobloga

Kupiłem akcje Coca Coli za 25k USD, co odpowiada z grubsza cenie kurnika inwestycyjnego w Sosnowcu.

Spółka ta wypłaca dywidendę no i myślę, że prędzej upadnie najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska niż Coca Cola.

Prawilne akcje u brokera. Żadne tam opcje, kontrakty czy inne.

Tak, wiem, że jest drogo na giełdzie, ale to ma być długi termin.

Zawołam za 10 lat, dokładnie 9 czerwca 2031 roku. O ile wykop będzie istniał zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie - obecny właściciel kawalerki inwestycyjnej w Sosnowcu czy ja z akcjami Coca Coli.

#nieruchomosci #mieszkanie #inwestycje #gielda #cocacola #sosnowiec
  • 106
chyba słabo u ciebie ze smakiem bo między zero a zwykła jest kolosalna różnica i nie da się tego nie zauważyć sama zwykła cola zmieniała smak na przestrzeni kilku lat na dużo gorszy


@Kalypsoo albo masz jakiś super czuły smak, albo dałeś się wkręcić w kult narzekania, albo bardzo dawno nie piłeś bez cukru.
Nie czuję różnicy między zwykłą, a bez cukru. Kiedyś jak najbardziej była duża, ale teraz to jedno i
@mickpl: Cocacola niestety troszku podupada ze względu na mode na zdrowe jedzenie itp wiec jeśli nie wymyślą czegoś co jest choćby na tyle zdrowe ze można pic pare razy w tygodniu i cukrzyca czy złe działanie na „diete” to upadnie niestety :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hu-nows: od jakieś czasu jest nowa odsłona coca coli zero i smak bardzo się zbliżył do klasycznej koli słodzonej zwykłym cukrem. Mimo wszystko czuć delikatną różnice ale dla mnie jest bardzo ok. Podobno najlepsza coca cola jest w Ameryce płd ponieważ jest słodzona cukrem trzcinowym ale nie wiem ile w tym prawdy
@mickpl: polecam przeczytać "Obywatel Coke". W dobie ekologii bym nie był taki pewien że nie upadnie a druga sprawa ta firma to pasożyt na organizmie świata.