Wpis z mikrobloga

@PanKompromitacja: Spoko, ale najman też na tym zyskał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne było to w jakimś stopniu obliczone na "kliknięcia", natomiast "markę" jakąś sobie wyrobili na KS, więc dlaczego mieliby teraz rozmieniać się na drobne?

Wystarczy zobaczyć jakie liczby kręciło Weszło na YT, a jakie robi teraz KS i Dziennikarskie Zero.


KS to osobny projekt, w który weszło jeszcze 3 innych, znanych dziennikarzy sportowych. Jak to
@Cumulonimbus: tak, nie chce zbyt głupich osób i zaprosił Kapelę, a ostatnio Korwina. Przy tej dwójce Staśko to tytan intelektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje mi się, że przekminił sobie wszystkie za i przeciw, taka Niedźwiedź raczej dla Staśko byłaby delikatna albo nawet sprzyjająca, a ostatnio jak Stanowski odważył się zadawać niewygodne pytania Mentzenowi to prawicowcy tutaj pisali o zaoraniu Stanowskiego, znowu by dostał ksywkę ''tęczowy Krzysio"
@PanKompromitacja: A kiedy tam był Korwin?

Kapela, Memcen i ten z Sydney byli zapraszani w związku z konkretną sprawą - ustawą reprograficzną, a nie po to aby nabić oglądalność.

Gdyby mu faktycznie na niej zależało, to zaraz by były odcinki ze staśko i tą maliną aby kuć żelazo póki gorące. Mogę się założyć, że oglądalność tych dwóch byłaby porównywalna z tym z kapelą.

Nie wiem jaki konkretnie powód miał aby ich
@Cumulonimbus: No nie wiem, biorąc pod uwagę wszystkie komentarze i telefony w KS to większość to prawicowcy, poza tym w grupie kibiców (a to KANAŁ SPORTOWY) Duda miał ponad 10 p.p nad Trzaskowskim, gdzie w ogóle populacji mieli praktycznie tyle samo.

Korwin został zaproszony przez Stanowskiego podczas HP z Mentzenem.

Ogólnie wydaje mi się, że Stanowski odwołał HP ze Staśko bo się na nią zdenerwował, chciał jej zrobić na złość i
Jest w Polsce tyle wybitnych kobiet które Stano mógłby zaprosić do programu i zrobić wyjątek od reguły rozmawiania wyłącznie z facetami,


@Iskaryota: Rozmawiał przecież z tą babą od książki o brzęczku chyba.