Wpis z mikrobloga

@W_k_u: Jest w Polsce tyle wybitnych kobiet które Stano mógłby zaprosić do programu i zrobić wyjątek od reguły rozmawiania wyłącznie z facetami, to ma akurat to poczynić dla jakiejś zasranej Instagramowej atencjuszki która zasłynęła głównie swoimi farmazonami, ryjem i udawaniem płaczu z powodu utraty komputera. Nie powiem, ego to ona ma wyebane w kosmos.

To ma być hejt park czy jakiś przyczułek dla psychicznie niestabilnych?
Do Stana mam pewnego rodzaju sentyment, ale coś czuję, że z niedługo się przejedzie na tym wszystkim i jego cykl "mejwena" zatoczy koło, jak z naszymi celebrytami na wykopie.


@Astorre: Jeden etap guru wykopków już jest - uwielbienie graniczące z groteską.
Stanowski: nie przyjdziesz, nie jesteś zaproszona, odwołałem zaproszenie innej osoby
Wykopki: brawo, mistrz, świetny stano, geniusz
@Cumulonimbus: jeśli ktoś zarzuca Staśko próbę wybicia się na Stanowskim, to dlaczego nikt nie widzi w tym wypadku hipokryzji Stanowskiego, który wybił się na Najmanie i przez rok jechał na jego nazwisku?

Przecież przed HP z Najmanem, Stanowski był szerzej nieznanym dziennikarzem sportowym, dopiero przebił bańkę popularności przeruchając do granic możliwości nieśmieszne memy z Najmanem w roli głównej. Całe szczęście KS, że pojawił się Kapela i od dwóch tygodni można ciągnąć
@PanKompromitacja: > Przecież przed HP z Najmanem, Stanowski był szerzej nieznanym dziennikarzem sportowym

Co? Proszę Cię, był mniej znanym od Borka czy Kołtonia bo nie zajmował się komentowaniem meczy ale nie można napisać, że był "szerzej nieznanym". Co najwyżej można powiedzieć, że był nieznany z telewizji.

W Hejt Parku pojawiali się bardziej znani i szanowani goście niż kapela czy najman, gadanie, że to na nich się Stano i cały Kanał Sportowy,
@Cumulonimbus: nie no, kiedyś Stanowski nie był znany szerzej niż środowisko piłkarskie, a dzięki Najmanowi dużo osób w ogóle spoza tego środowiska go poznało i krzyczało "Stanowski!!!" jak Najman w Częstochowie. Przebił się do mainstreamu, wcześniej to był dziennikarz jak każdy inny, miał rozpoznawalność dajmy na to jak Rudzki.

Wystarczy zobaczyć jakie liczby kręciło Weszło na YT, a jakie robi teraz KS i Dziennikarskie Zero.

Nie wiem z jakich powodów, być