Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 550
Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie ryczącego kaszojada na balkonie to ten sam poziom co palenie na balkonie, żeby mi w mieszkaniu nie śmierdziało, niech cuchnie innym. Albo prowadzenie głośnych rozmów przez telefon tak żeby cały blok słyszał. Jeszcze grilla rozpalcie XD
Polskie święte krowy, ja mam bombelka więc mi wszystko wolno, a Ty cierp i się dostosuj.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #antynatalizm
Pobierz
źródło: comment_1623156918mt5PRVBoGDLWVhIJlQbz5k.jpg
  • 155
@Weretek

Dodam tylko, że w mieście hałasują samochody, pojazdy na sygnale, dzwony w kościele, piesi, zwierzęta, tramwaje, śmieciarki, a nawet przelatujące samoloty czy helikoptery itd. więc jak ci zależy na ciszy to miasto nie jest dla ciebie.


To źle dodasz, bo akurat na zielonym osiedlu ten gówniak będzie głównym źródłem hałasu dla OPa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dondon: takie uroki mieszkania w bloku. Jak u sąsiadów jest głośniej to daje głośniej muzykę i tego nie słyszę. Ew zamykam okna. Do mnie sąsiedzi też sie nie doczepiają o muzyke filmy czy imprezy. Zawsze możesz wyprowadzić się do domu, gdzieś na wsiach pewnie i za grosze byś znalazł, miałbyś ciszę i spokój
was chyba do reszty #!$%@?ło, jeśli myślicie że ktoś kupił sobie mieszkanie i będzie chodził i prosił królewiczów o zgodę na korzystanie z własnej nieruchomości xD


@badtorro: Czyli jak odpalę sobie techno na pełen regulator z otwartymi oknami W MOJEJ NIERUCHOMOŚCI i zostawię tak na cały dzień to wszystko git i cacy?

Tak jak pisałem - właśnie takie mentalne januszostwo wychodzi w ludziach. Żyjesz we wspólnocie. Twoje zachowania mogą przeszkadzać innym
@badtorro

@dondon: @Neko-chan51: @v1lk: @knur3000: @zlotopotoczanin: @kopawdupeswiniom: @rzep: was chyba do reszty #!$%@?ło, jeśli myślicie że ktoś kupił sobie mieszkanie i będzie chodził i prosił królewiczów o zgodę na korzystanie z własnej nieruchomości xD


Darcie mordy gówniaka na balkonie to nie "korzystanie z nieruchomości, tylko zwykłe #!$%@? upodlenie mózgowe ludzi którzy nie rozumieją że ktoś kto nie jest robolem i może pospać kapkę dłużej, to