Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 550
Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie ryczącego kaszojada na balkonie to ten sam poziom co palenie na balkonie, żeby mi w mieszkaniu nie śmierdziało, niech cuchnie innym. Albo prowadzenie głośnych rozmów przez telefon tak żeby cały blok słyszał. Jeszcze grilla rozpalcie XD
Polskie święte krowy, ja mam bombelka więc mi wszystko wolno, a Ty cierp i się dostosuj.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #antynatalizm
dondon - Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie rycząceg...

źródło: comment_1623156918mt5PRVBoGDLWVhIJlQbz5k.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oj wykopki wykopki. Chciałbym być waszym sąsiadem. Syn ostatnio od temperatur ma gorsze dni i więcej krzyczy niż normalnie. Chciałbym zobaczyć was w akcji jak dzwonicie do mnie do drzwi że moje dziecko się drze
  • Odpowiedz
@HAL__9000: widzę że nie rozumiesz, tardzie.

Jesteś nic nie znaczącym trollem na równie nieznaczącej przestrzeni we wszechświecie.

Nikt nic nie musi tobie udowadniać, a zwłaszcza w sprawach twoich rojeń antynatalistycznych. Kupo mięsa.
  • Odpowiedz
@Lukasy: Radzę jednak zwrócić uwagę na swoje bycie nic nieznaczącym robakiem, który brutalnie zostanie zmielony przez panujące w tym wszechświecie siły. To samo dotyczy twojego potomstwa. Tylko się nacierpicie niepotrzebnie...
  • Odpowiedz
@AlexRener: Kupą mięsa powstałą w wyniku oddziaływania sił fizycznych i reakcji chemicznych. Niczego więcej. Twoje "argumenty" o paranormalności są na poziomie jeszcze niższym niż przedszkole...
  • Odpowiedz
@HAL__9000 Chciałeś dodać nieprzypadkowych i dokładnie ustalonych sił fizycznych i reakcji. Twoje "argumenty" o zwykłości tego zjawiska są zwyczajnie śmieszne. Życzę powodzenia. Rzucaj tak długo mięsem aż zrobi się z tego życie. Już takie eksperymenty dawno stanęły w miejscu. WY umiecie tylko pisać bzdety na zasadzie: "to tak nie działa, po prostu ty czegoś nie rozumiesz" albo jeszcze lepszy: "po prostu to były niezwykle rzadkie warunki trudne dziś do odtworzenia, jakich
  • Odpowiedz
@HAL__9000 To, że zaczniesz popierać wizję, że wszechświat i życie jest produktem losowym nie sprawi, że tak się stanie. W rzeczywistości takie przypadki nie mają żadnej racji bytu. Komplementarnie żadnej. Tu nie było żadnego losowania. Wrzuć części od zegarka i potrząsaj tak długo aż się złożą no i zrób to tak, żeby w ogóle się nie obiły. Nie wolno ci ich obić.
Suche liczby dla przypomnienia i nie nie zrażać się
  • Odpowiedz