Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 550
Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie ryczącego kaszojada na balkonie to ten sam poziom co palenie na balkonie, żeby mi w mieszkaniu nie śmierdziało, niech cuchnie innym. Albo prowadzenie głośnych rozmów przez telefon tak żeby cały blok słyszał. Jeszcze grilla rozpalcie XD
Polskie święte krowy, ja mam bombelka więc mi wszystko wolno, a Ty cierp i się dostosuj.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #antynatalizm
dondon - Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie rycząceg...

źródło: comment_1623156918mt5PRVBoGDLWVhIJlQbz5k.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
z rodzicami nie można liczyć na normalną rozmowę bo wyciągany jest argument "ALE TO SĄ DZIECI PANIE ONE BIEGAJĄ CAŁY DZIEN TO NROMALNE"


@weezyxboss: Dlatego zawsze w takiej sytuacji mówię: "Ja rozumiem, że to dziecko, ale dlatego nie rozmawiam z dzieckiem, tylko z Panem i proszę by opanował Pan swoje dziecko".

Jasno daje znać, że nie winie dzieciaka (no bo nie ma sensu) tylko dorosłego, który nad dzieciakiem powinien zapanować.
  • Odpowiedz
@dondon: ja tam się na dzieciach nie znam, ale wydaje mi się że jak dzieciak wyje przez dłuższy czas to coś jest z nim nie tak i trzeba coś przy nim zrobić.

Np kot jak miałczy to czegoś chcę.
  • Odpowiedz
@PAST: smrodząc tym rakotwórczym gównem z którego dym wlatuje do mojego mieszkania naruszasz moją wolność. Buraków palących na balkonach #!$%@?ć prądem do skutku.
  • Odpowiedz
@dondon u mnie nie dawno kilku mieszkańców mojego osiedla postawili a'la szope z jakiś starych płyt OSB i desek, żeby dzieci się mogły bawić bo nie mają gdzie, bo nie ma placu zabaw i na grupie osiedlowej na fb zrobiła się awantura że postawili to na części wspólnej bez żadnego pytania, że zbudowali to komuś prawie że przed drzwiami czy oknem no i jak by coś się stało to kto by odpowiadał
  • Odpowiedz
@dondon: Taka mentalność polskiego robaka.

Mam dzieciaka od tygodnia i tak z dupy zacząłem rozglądać za jakimiś wakacjami, po sezonie. Patrzę tylko na domki, bo pomyślałem sobie, że jak będzie płakał to wejdziemy do środka i nie będziemy przeszkadzać innym ;) A ty na balkon XD

Mam takich robaków o siebie. Wybudowali się na końcu świata (mnie tu dobrze), wszędzie daleko. No to co robimy? #!$%@? autamim, hałasując przy tym i
  • Odpowiedz
@rzep: U mnie to nic nie pomogło od razu pojawia się "to niech pan wytłumaczy dzieciom żeby nie biegały" "może sobie pan kupić stopery i nie słuchać" "niech się pan wyprowadzi jak panu przeszkadza" umysłowe dno społeczne xD
  • Odpowiedz
Ciężko wymyślić gorsze buractwo niż trzymania rozkrzyczanego dziecka na balkonie. Śmiecenie albo pisanie "gówniak" jest blisko, ale chyba nie aż tak.
  • Odpowiedz
@weezyxboss: @haudujudu_: @Kiritsugu1155: @Jcdx: jedynym dnem społecznym w tej dyskusji jesteście wy wykopowe kuce i piwniczaki xD tak tak, cały świat się zatrzyma, ludzie przestaną mieć dzieci albo jak napisał inny geniusz nieco wyżej

jeden celny gong na ryj i gówniak śpi do rana


Żebyście wy mieli swój święty spokój w bloku xD
  • Odpowiedz
@badtorro Dnem akurat jest to że się #!$%@? a nie potrafisz czytać z zrozumieniem, nigdzie nie napisałem że przeszkadzają mi te hałasy bo ogólnie mam na to #!$%@? ale istnieją też pewne granicę a poza tym to normalne że w ciasnej zabudowie dużo słychać. Napisałem natomiast że śmieszą mnie argumenty osób w stylu nie podoba ci się to wyprowadź sie do lasu bo to jest osiedle "rodzinne" i dzieci mogą się drzeć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@dondon: Przecież bachor ma drzeć mordę żeby cała klatka wiedziała że Polska narodowa wielka rodzina na bombelka. #!$%@? przecież takie osiedla gdzie byłby zakaz dzieci to by był dla ludzi którzy chcą w spokoju żyć bez dzieci eden. Przydała by się taka inicjatywa osiedli tylko dla bezdzietnych ale pewnie kwik matek polek można by usłyszeć w sąsiedniej galaktyce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dondon: Przecież celem polaka jest spust w cipsko i chwalenie się swoim urobkiem, nie wymagaj od prostego ludu zbyt wiele...
  • Odpowiedz