Wpis z mikrobloga

Sugerowanie, że robią na nas testy rodem z laboratorium XD


@slepauliczka: Ha,ha to mi napisz w jaki sposób świat się dowiedział, że szczepionki mogą powodować zakrzepy? Po badaniach czy po zaszczepieniu milionów?

zamiast słuchać zaleceń lekarzy, specjalistów i naukowców, którzy medycynie poświęcili
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nigdy nie zrozumie po co wrzucacie zdjecia tych swistkow potwierdzajacych szczepienie.wtf?

@SipaXtra: niedostatek atencji, potrzeba zademonstrowania cnoty. Swego czasu była masa dzwoniących tu.

Najlepsze że parę lat temu pytaliby się mnie po co się szczepie na grypę "przecież dalej możesz zachorować lol". Takie coś często w Polsce słyszałem.

Podatność na marketing, manipulacje. Na szczęście w tym wypadku w dobrym celu.
  • Odpowiedz
  • 10
@boskakaratralalala haha ktoś nie chce się szczepić, albo ma wątpliwości to od razu jest nazywany szurem albo foliarzem. Mam ci bić brawo że pokazałeś papierek? Chcesz to się szczep, ale nie wyzywaj innych. Jak wiadomo lekarze zmieniają zdanie w zależności od sytuacji co już nie raz było pokazane. Podane tutaj określenie "narodzie" też ciekawe. Jakbym jakiegoś towarzysza słyszał.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala jak ogólnie to przeszedłeś? Ja miałem swoją dawkę w piątek, łyknąłem zgodnie z zaleceniem dwa paracetamole. Wczoraj trochę ręką bolała, dzisiaj natomiast mam trochę obolałe okolice węzłów chłonnych pod pachą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boskakaratralalala: Piszę o ogóle, niekoniecznie o Tobie. I też nic mi do tego co sobie wrzucacie. Mogę za to zawsze skomentować.

Bawi mnie ta sensacja, podjaranie wrażeniami po szczepieniu w narodzie który w latach ubiegłych zlewał ciepłym moczem szczepienia przeciw grypie.
  • Odpowiedz
Ja tez tak miałem po J&J, noc z drgawkami i 39 stopni gorączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@youngboomer: no na tym to polega. Organizm ma walczyć z "chorobą", a gorączka to jego system obronny. Organizm chce niejako "ugotować" patogen.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: ludzkość ciągle jest masowo szczepiona. Ci co mieli być zaszczepieni już są zaszczepieni więc teraz szczepimy głównie niemowlaki. Pierwszy rok życia człowieka to karuzela szczepień.
  • Odpowiedz
Ha,ha to mi napisz w jaki sposób świat się dowiedział, że szczepionki mogą powodować zakrzepy? Po badaniach czy po zaszczepieniu milionów?


@lucer: jak myślisz, w jaki sposób świat się miał dowiedzieć, że szczepionki mogą wywoływać zakrzepy u jakiegoś promila zaszczepionych? Jak myślisz ile takich osób trzeba zaszczepić żeby stwierdzić z całą pewnością, że taki objaw może występować i jest on z pewnością związany ze szczepionką? Może trochę matematyki?
  • Odpowiedz
Wariaty i foliarze, bo nie chcą się szczepić jedną szczepionką na coś co w większości przechodzisz łagodnie xD


@Blaskun: ale ty wiesz, że i osoby które przeszły łagodnie czy nawet nie miały żadnych objawów się szczepią? Jesteś w stanie to pojąć?
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala okej jak Ty się zaszczpiles i nic ci nie jest znaczy że szczepionka bezpieczna i koniec tematu

XD

moi bliscy i znajomi byli choć odrobinę bezpieczniejsi


W jaki sposób będą bezpieczniejsi? Nawet w ulotce jest zapisane ze zaszczepieni mogą się zarażać i zarażać innych
  • Odpowiedz