Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 962
4 dni od szczepienia i zero skutków ubocznych. Z niecierpliwością czekam na drugą dawkę, aby wszyscy moi bliscy i znajomi byli choć odrobinę bezpieczniejsi.
Narodzie, pójdź na szczepienie, a wariaci i foliarze dupa cicho.
#szczepienia #pfizer #covid19 #pandemia
Pobierz
źródło: comment_1622966283Ubcd2hUzisd623SkSmiV89.jpg
  • 200
Bawi mnie ta sensacja, podjaranie wrażeniami po szczepieniu w narodzie który w latach ubiegłych zlewał ciepłym moczem szczepienia przeciw grypie.


@DunningKruger: Być może dlatego, że z powodu grypy nie umierało tyle osób i nie robiono lockdownów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak myślisz, w jaki sposób świat się miał dowiedzieć, że szczepionki mogą wywoływać zakrzepy u jakiegoś promila zaszczepionych?


@spunky: Nie da się inaczej i dlatego pierwsi zaszczepieni to były króliki doświadczalne. Nie wiem czy promil czy więcej za to wiem, że kilka krajów zrezygnowało ze szczepionek JJ i Astra, widocznie mieli powód.
W jaki sposób będą bezpieczniejsi? Nawet w ulotce jest zapisane ze zaszczepieni mogą się zarażać i zarażać innych


@Xtreme2007: A słyszałeś o czymś takim jak prawdopodobieństwo?

Uwaga teraz mogę Cię zaskoczyć, po szczepionce możesz nawet umrzeć na koronę, ale jest to dużo mniej prawdopodobne.
@Nxtp: u mnie po pierwszej reakcja zerowa. Lekki ból mięśnia gdzie była iniekcja. Jakby mnie ktoś uderzył. Dlatego teraz się trochę boję, że może mnie pozamiatać trochę mocniej :D
Wariaty i foliarze, bo nie chcą się szczepić jedną szczepionką na coś co w większości przechodzisz łagodnie xD


@Blaskun: skąd wiesz jak będziesz przechodzić?
@lucer: jakbym się miał bać skutków ubocznych leków, to bym musiał żyć o połowę krócej i jeszcze w 2x mniejszym komforcie niż teraz żyję. Wystarczy, że mi się jeden z kilku skończy, a nie kupię nowego i czuję się jak gówno. Chyba nie muszę dodawać ile każdy z tych leków posiada skutków ubocznych i jakie są to skutki?
@Nxtp: ja to sobie tłumaczę tak, żę przy pierwszej dawce organizm nie ma pojęcia, że w ogóle jest jakiś patogen i jak z nim walczyć więc cała reakcja jest rozłożona w czasie. Przy drugiej dawce już wie z czym ma do czynienia i jest natychmiastowa reakcja. Ile w tym prawdy - uj wie, bo sam se to wymyśliłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pierwsza dawka - zero skutków, jedynie niewielki ból ramienia, druga dawka - 24h objawów (odcinka) jak przy grypie: bóle mięśni i stawów, brak sił, temperatura i bol ręki, ale i tak było warto:) przy covidzie było i dluzej i gorzej, a i wakacje w koncu będą mogły wyglądać normalnie