Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 962
4 dni od szczepienia i zero skutków ubocznych. Z niecierpliwością czekam na drugą dawkę, aby wszyscy moi bliscy i znajomi byli choć odrobinę bezpieczniejsi.
Narodzie, pójdź na szczepienie, a wariaci i foliarze dupa cicho.
#szczepienia #pfizer #covid19 #pandemia
boskakaratralalala - 4 dni od szczepienia i zero skutków ubocznych. Z niecierpliwości...

źródło: comment_1622966283Ubcd2hUzisd623SkSmiV89.jpg

Pobierz
  • 200
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@boskakaratralalala: u mnie większość rodziny przeszła łagodnie, mimo wszystko ciotce na plucach wyszły duże zmiany, kondycyjnie tez słabo się trzyma. Nie miała żadnych objawów. Lekarz powiedział że już raczej zostaną, ciężko powiedzieć. Najgorzej przeszła moja siostra, 2 tygodnie gorączkowała, 25 lat

Ja się na szczęście uchowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tez juz po szczepieniu
@boskakaratralalala: A wiesz do czego dążę? Do tego, że raz naukowcy twierdzą tak, a potem się okazuje, że jest inaczej. Ja poczekam i niech najpierw przetestują na kovidianach, a potem poczekamy, czy naprawdę są bezpieczne tak jak mówią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szarlatani są po jednej i po drugiej stronie. Na ten przykład maseczki co przed niczym nie chronią. Po co zdrowi ludzie są zmuszani do ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@Blaskun: nie, ty podajesz wybiórcze przykłady, które służą jedynie twojej tezie. Sprawdź sobie nawet głupią wikipedie, a dowiesz się, od kiedy palenie zaczelo byś zakazywane. Mała ciekawostka, nawet Hitler wprowadzal zakazy palenia, bo już wtedy lekarze wiedzieli, jak jest to szkodliwe. Wszystko rozbija się o naukę i stopień jej rozwoju. Ty natomiast bazujesz na mitach, plotkach, ciekawostkach i zwyczajnych bzdurach.
@boskakaratralalala: Nie ważne na czym bazuję. Ważne, że korona nie jest wcale taka groźna jak niektóre środowiska próbują wmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro nie jesteś taki wybiórczy, to czemu nie odniosłeś się do zatwierdzonych przez nieomylnych mitycznych naukowców leków do użycia po których ludzie mieli skutki uboczne i po jakimś czasie je wycofywano.

Nie wspominając już o narkotykach i promieniowaniu, które na początku były traktowane jak