Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 59
291 862 + 101 = 291 963

Druga setka w ciągu 3 dni (tzn. z jednym dniem przerwy) - dla wielu z Was to nic takiego, ja mam pierwszy raz tak krótki odstęp, więc trochę się obawiałem nóg, szczególnie że zabrakło ich w czwartek.
Tymczasem po najtrudniejszej setce w życiu, dzisiejsza była najłatwiejszą, zostało mi jeszcze z pół paska energii ;)

Umówiłem się z @AlteredState że wyjedzie po mnie na południe, dorobi kilka kwadratów, i zwiedzimy rzeczy które ja już kiedyś zwiedzałem, a kolega był ich ciekawy - grodzisko "Talerzyk" (zdążyło zarosnąć) i poholenderską chatę podcieniową. Pierwsze zaskoczenie tego dnia - kolega przywiózł nam zimne piwo! :D

Potem pojechaliśmy do Chełmna, usiąść w ogródku i pogadać przy kolejnych zeroprocentowych trunkach ;) @AlteredState zawrócił do siebie, ja dozwiedzałem jakieś ostatki w miasteczku które miałem na liście (jestem tam co roku i to pewnie z 2 razy rowerem, ale ciągle coś przegapiam) i też pojechałem do siebie z niewielkim, aczkolwiek zauważalnie pomagającym wiatrem.

Ogólnie nie spodziewałem się że będzie tak totalnie bezboleśnie, jedyny dyskomfort powodował żar z nieba, ale to też nie wysiłkowo, czy że za gorąco mi było, tylko spiekło mnie za bardzo.

---------------

#kwadraty

Przebicie na drugą stronę Wisły między Świeciem i Chełmnem było częściowo nowymi dla mnie drogami (tak z kilka kilometrów), więc:

Max square: 11x11 (-)
Max cluster: 329 (-)
Total tiles: 1317 (+6)

Zdjęcie standardowe jak na mnie, kiedy nie mam żadnego fajniejszego :)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #wykoptribanclub #100km (10)

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1622908853fdiO8if8qckXkjdKFMyqwC.jpg
  • 19
@nastycanasta: z tych rzeczy to tylko podlany radlerkiem (ale też więcej żarcia ze sobą miałem więc może to też) :) rano myślałem że to nie moje nogi, jak protezy jakieś plastikowe, na szczęście dało się to rozjeździć w jakieś 15min. No i nigdy w tym sezonie nie miałem tak niskiego tętna - wystarczyła jedna jazda z doktorem nauk od tych rzeczy i popa jaka poprawa :)
@fimino: drugi najtańszy, czekaaaaj... Rider 15. Sprawdza się ok, w porównaniu do tego najtańszego ma mocniejszy moduł GPS, więc jak nie mam prędkości z koła tylko z GPSa, to rzadziej pokazuje głupoty (np. w gęstym lesie) + ma kompas, co wykorzystuję głównie do kontroli kierunku wiatru.

Poza tym paruje się z czujnikami okej, bateria okej, apka i synchronizacja może być. Główny minus - brak ręcznej pauzy, a autopauza niestety łapie jakieś
@fimino: w sumie nie napisałem o najważniejszych rzeczach - przez 2 lata wysypał mi się mooooże raz, może wcale (ciężko mi sobie przypomnieć), natomiast strava w telefonie z 3 ślady mi wcięła w jeden sezon. Druga rzecz - dokładność jest ok. Trzecia rzecz - komponowanie "ekranów" poprzez apkę z telefonu jest trochę nieintuicyjne, ale w miarę okej. Jedyny szkopuł że jak któryś ekran jest podzielony na 3 lub 4 części, to