Wpis z mikrobloga

Studiuje. Właśnie skończyłem odbywać miesięczne praktyki jako pracownik umysłowy w swojej firmie. Teraz wróciłem na hale do pracy jako fizol, odpowiedzcie mi na pytanie, dlaczego pracownik umysłowy ma mieć lepszy papier toaletowy ( biały 3–4 warstwowy) niż pracownik fizyczny. Jak odbywałem te praktyki to aż z miłą chęcią chodziłem do kibla się wysrać. Wróciłem na hale i jak wiedzę to, to już czuje ból mojego odbytu, jakbym papierem ściernym się podcierał. To co fizyczny to jakiś gorszy? #praca #pracbaza #pracazdalna #pracait #kibel
Imiko97 - Studiuje. Właśnie skończyłem odbywać miesięczne praktyki jako pracownik umy...

źródło: comment_1622618686EXmeFXjwDuGF8cGOmSh2fO.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Imiko97: Nie na reke tylko przychodza z pusta rolka z domu i nawijaja papier na swoja pusta rolke z tego ‚zamknietego’ podajnika XD
Nie takie rzeczy w firmie widzialem na magazynie :/ To samo z wielkimi belkami recznikow papierowych dla fizycznych zeby nie musieli w jedna szmate przez 10 lat rak wycierac, po roku sie okazalo, ze co zmiane wynosza pol plecaka recznikow papierowych i sie skonczylo.
Ludzie nie potrafia
  • Odpowiedz
@Shinlim: to samo u nas xD
Na zakładzie mydło w pianie bo przelewali z dozowników do swoich butelek. Tak samo dozowniki z płynami do dezynfekcji były na metalowych linkach, bo ginęły
  • Odpowiedz
bstawiam że kiedyś też był biały 3 warstwowy ale janusze z produkcji zaczeli go wynosić do domu więc biuro się #!$%@?ło i dało ten PKP-style papier ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nastynas:
U nas w ten sposób skończyła się podobno darmowa kawa i herbata. Kilka lat temu była w nielimitowanej ilości ale paczki podobno znikały w tak ekspresowym tempie, że ktoś wreszcie usiadł i policzył, że to
  • Odpowiedz
@Imiko97: no i git. Biały papier jest wybielany, w wyniku czego jest niezdrowy. Jeszcze słabsze są te z malunkami, a perfumowane to w ogóle jedno wielkie XD Szczególnie kobiety jeśli o siebie dbają, powinny ogarniać takie rzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Imiko97: dokładnie tak robili, znam kogoś kto nawet szary kradł, tak samo mydło to zmienili na takie spienione. Polscy są zgniłymi karłami moralnymi.
  • Odpowiedz
@Imiko97: ciesz się że nie masz przydziałowego. W jednej z firm nawet takie szare duże rolki produkcyjni wynosili, więc każdy dostawał raz na tydzień małą rolkę i chodził z nią do kibla XD Mydło i pastę BHP raz na miesiąc przydział dostawali, bo inaczej też dostawało nóg.
  • Odpowiedz