Wpis z mikrobloga

Studiuje. Właśnie skończyłem odbywać miesięczne praktyki jako pracownik umysłowy w swojej firmie. Teraz wróciłem na hale do pracy jako fizol, odpowiedzcie mi na pytanie, dlaczego pracownik umysłowy ma mieć lepszy papier toaletowy ( biały 3–4 warstwowy) niż pracownik fizyczny. Jak odbywałem te praktyki to aż z miłą chęcią chodziłem do kibla się wysrać. Wróciłem na hale i jak wiedzę to, to już czuje ból mojego odbytu, jakbym papierem ściernym się podcierał. To co fizyczny to jakiś gorszy? #praca #pracbaza #pracazdalna #pracait #kibel
Imiko97 - Studiuje. Właśnie skończyłem odbywać miesięczne praktyki jako pracownik umy...

źródło: comment_1622618686EXmeFXjwDuGF8cGOmSh2fO.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Imiko97: czy pracownicy fizyczni egzekwują swoje prawa poprzez zrzeszenie się w związkach zawodowych czy to tylko teoretyczny twór gdzie stare komuchy zasiadające we władzach stworzyły sobie towarzystwo wzajemnej adoracji i ciągną kasę bo mogą???
  • Odpowiedz
@Imiko97: obstawiam że kiedyś też był biały 3 warstwowy ale janusze z produkcji zaczeli go wynosić do domu więc biuro się #!$%@?ło i dało ten PKP-style papier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Imiko97 Na produkcji kradną wszystko, włącznie z deskami klozetowymi i słuchawkami od prysznica. A jak coś jest zamknięte, to wyłamią i podpierdzielą razem z dozownikiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@fspolczynnik: U mnie gościu wynosi płyn do mycia szyb xd przelewa do butelek po napojach. Poza tym resztki miedzi po procesie nawet drewniane belki od kartonów z częściami. I tak od kilku lat a dopiero niedawno szafki tpm na kłódkę pozamykali. Tacy ludzie to chyba mają coś z psychiką nie tak.
  • Odpowiedz
@nemesis238 W naszym kołchozie zrobili na narzędzia automaty w stylu takich ze słodyczami - trzeba się odbić imienną kartą, żeby coś z nich pobrać i system zapisuje listę użytkowników, która co miesiąc leci do rozliczenia do kadr. Ale przy inwentaryzacji i tak okazało się, że cwaniaki obeszli system i potrafili odbijać się na "zgubione" karty osób, które już u nas nie pracują xD
  • Odpowiedz