Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Rst00: ale pracuje na 3 miesięcznej umowie o pracę od ponad miesiąca ( na pewno mi potem przedłuża), wcześniej 3 miechy na magazynie zleceniowka i tyle xD pewnie nie zaakceptują wniosku :( a zarabiam 3k, mieszkam sam ale po taniości i no, odłożyć ponad 2k to niemożliwość aktualnie na dłuuugi czas bo wyszło słońce i będę jadł lody i moczył dupe na plażach . #!$%@? zime
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Josefujoestar: no to może odłóż zakup w czasie? Skoro teraz jest lato i ciepło to idź do dodatkowej sezonowej roboty na weekend, odłóż trochę i poczekaj na nową umowę? Skąd masz pewność że będziesz miał przedłużoną? W życiu nic nie jest pewne a komputer za 2400 zł to chyba bardziej do internetu albo starszych gier bo tyle to kosztuje sam procek i budżetowa karta graficzna w obecnych kryptowalutowych czasach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panpajong: wziąłem pc za 2300 z 16 DDR4, ryzen3 2200g na którym przejdę swojego Wieśka 3 i gierki paradoxu. Gpu kupię kiedy będzie spoko sytuacja. SSD 500, no i ogólnie spoko flaki na przyszłość. Nawet nie żałuję i o dziwo przyznali mi xD 120zl x20 cóż, jakoś to przeżyje nie wydaje na alko jak Polacy robacy