Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@konopiapolska: no właśnie chodzi o to, że nawet spasiona locha otrzymuje nieproporcjonalną ilość atencji, przez co rośnie ich pewność siebie. To jakbyś na allegro startowała do licytacji starego golfa. Cena wywoławcza 1500 zł i powiedzmy, że tyle jest to warte. A przychodzi jakiś #!$%@? golfiarz i "mmm golfik golficzek, mmm oponki, ssałbym te wentyle" i #!$%@? 20 tysiaków. No to co zrobi reszta sprzedających trupy na kołach? Pozostaną przy niskiej, racjonalnej,
no właśnie chodzi o to, że nawet spasiona locha otrzymuje nieproporcjonalną ilość atencji, przez co rośnie ich pewność siebie.


@Qraape: dostałam tą atencję na portalach i nic to nie dało xD jest gorzej ze mną niż było jeśli chodzi o psyche xD

Wracając do świata ludzi - jak gruba sraka z ryjem po granacie -4/10 dostanie atencje od kogoś, to jednocześnie te ładniejsze też będą wymagać kogoś lepszego, no bo hej,
@konopiapolska:
To nie jest zadna uluda. To som twarde realia polskiego rynku. Jeszcze pare lat temu sobie matchowalem wiecej niz bylbym w stanie fizycznie obrobic. Dzisiaj na dejtingach typu badoo musialbym wykupic pierdyliard subskrypcji zeby w ogole PRZEBIC SIE ze swoim ryjem i swoja bajera, przez te hordy spermiarzy i ich zboostowany przez gruby pieniadz spam. A wygladam lepiej i do zaoferowanie mam znacznie wiecej niz pare lat temu. #pieklochadow.
To nie jest zadna uluda


@Makak87: ułuda z tych komentujących napalnencow nikt by się na serio z nią nie umuwil. A nawet gdyby był tak zdesperowany to jak by tą kobietę traktował? Wy atencji zazdrościcie, nie chcecie żeby te brzydkie cieszyły się zainteresowaniem bo wy go nie dostajecie czy jaki grzyb?
Wy atencji zazdrościcie, nie chcecie żeby te brzydkie cieszyły się zainteresowaniem bo wy go nie dostajecie czy jaki grzyb?


@konopiapolska:
Nikomu atencji nie zazdroszcze, na blackpill bylo walkowany w kolko:

Jestes zwyklym, pukladanym, nie wyrozniajacym sie z tlumu mirkiem 5/10 ktoremu rigcz nie pozwala na spermiarkie akcje.... i nie masz mozliwosci nawet ZAISTNIEC na rynku. Nie ma Cie. Nikt sie z Toba nie umawia, nikt z Toba nie chce nawet pobajerzyc,
Jestes zwyklym, pukladanym, nie wyrozniajacym sie z tlumu mirkiem 5/10 ktoremu rigcz nie pozwala na spermiarkie akcje.... i nie masz mozliwosci nawet ZAISTNIEC na rynku. Nie ma Cie. Nikt sie z Toba nie umawia, nikt z Toba nie chce nawet pobajerzyc, o randce/ruchaniu/zwiazku - zapomnij.

To jest ten grzyb.


@Makak87: to ma miejsce tylko na portalach randkowych a nie w realnyn życiu:) na portalach jest to spowodowane dysproporcja płci
@Makak87: to ma miejsce tylko na portalach randkowych a nie w realnyn życiu:)


@konopiapolska:
Tu bym sie generalnie zgodzil. Jest tylko jeden problem, w dobie tinderow, instagramow itp ta internetowa karuzela #!$%@? powoli staje sie realnym zyciem. Odsetek par poznajacych sie online wynosil ponad 50% i rosl w galopujacym tempie jeszcze PRZED cividem. Jak jest teraz, nawet nie chce wiedziec

A jesli chodzi o dysproporcje plci to ja mam tako
Tak dzialaja np moje kolezanki


@Makak87: tak było

Dziewczyna zaklada konto gdzies na dejtingu, nabija pierdyliard lajkow, robi selekcje, chwile z kims pobajerzy, rozda 3 najlepszym nr telefonu i kasuje/ukrywa konto. Cala akcja trwa tydzien. Tak dzialaja np moje kolezanki. Faceci tymczasem wszedzie gdzie sie da zakladaja konta, kupuja premiumy i ludza sie ze ktokolwiek sie nimi zainteresuje.


@Makak87: na tydzień konto? Ono tydzień wytrzymuje na portalu bo: jest fejkiem