Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@konopiapolska: no właśnie chodzi o to, że nawet spasiona locha otrzymuje nieproporcjonalną ilość atencji, przez co rośnie ich pewność siebie. To jakbyś na allegro startowała do licytacji starego golfa. Cena wywoławcza 1500 zł i powiedzmy, że tyle jest to warte. A przychodzi jakiś z-----y golfiarz i "mmm golfik golficzek, mmm oponki, ssałbym te wentyle" i w--------a 20 tysiaków. No to co zrobi reszta sprzedających trupy na kołach? Pozostaną przy niskiej,
  • Odpowiedz
no właśnie chodzi o to, że nawet spasiona locha otrzymuje nieproporcjonalną ilość atencji, przez co rośnie ich pewność siebie.


@Qraape: dostałam tą atencję na portalach i nic to nie dało xD jest gorzej ze mną niż było jeśli chodzi o psyche xD

Wracając do świata ludzi - jak gruba sraka z ryjem po granacie -4/10 dostanie atencje od kogoś, to jednocześnie te ładniejsze też będą wymagać kogoś lepszego, no bo hej, szanujmy
  • Odpowiedz
@konopiapolska:
To nie jest zadna uluda. To som twarde realia polskiego rynku. Jeszcze pare lat temu sobie matchowalem wiecej niz bylbym w stanie fizycznie obrobic. Dzisiaj na dejtingach typu badoo musialbym wykupic pierdyliard subskrypcji zeby w ogole PRZEBIC SIE ze swoim ryjem i swoja bajera, przez te hordy spermiarzy i ich zboostowany przez gruby pieniadz spam. A wygladam lepiej i do zaoferowanie mam znacznie wiecej niz pare lat temu. #
  • Odpowiedz
To nie jest zadna uluda


@Makak87: ułuda z tych komentujących napalnencow nikt by się na serio z nią nie umuwil. A nawet gdyby był tak zdesperowany to jak by tą kobietę traktował? Wy atencji zazdrościcie, nie chcecie żeby te brzydkie cieszyły się zainteresowaniem bo wy go nie dostajecie czy jaki grzyb?
  • Odpowiedz
Wy atencji zazdrościcie, nie chcecie żeby te brzydkie cieszyły się zainteresowaniem bo wy go nie dostajecie czy jaki grzyb?


@konopiapolska:
Nikomu atencji nie zazdroszcze, na blackpill bylo walkowany w kolko:

Jestes zwyklym, pukladanym, nie wyrozniajacym sie z tlumu mirkiem 5/10 ktoremu rigcz nie pozwala na spermiarkie akcje.... i nie masz mozliwosci nawet ZAISTNIEC na rynku. Nie ma Cie. Nikt sie z Toba nie umawia, nikt z Toba nie chce nawet
  • Odpowiedz
Jestes zwyklym, pukladanym, nie wyrozniajacym sie z tlumu mirkiem 5/10 ktoremu rigcz nie pozwala na spermiarkie akcje.... i nie masz mozliwosci nawet ZAISTNIEC na rynku. Nie ma Cie. Nikt sie z Toba nie umawia, nikt z Toba nie chce nawet pobajerzyc, o randce/ruchaniu/zwiazku - zapomnij.

To jest ten grzyb.


@Makak87: to ma miejsce tylko na portalach randkowych a nie w realnyn życiu:) na portalach jest to spowodowane dysproporcja płci
  • Odpowiedz
@Makak87: to ma miejsce tylko na portalach randkowych a nie w realnyn życiu:)


@konopiapolska:
Tu bym sie generalnie zgodzil. Jest tylko jeden problem, w dobie tinderow, instagramow itp ta internetowa karuzela s----------a powoli staje sie realnym zyciem. Odsetek par poznajacych sie online wynosil ponad 50% i rosl w galopujacym tempie jeszcze PRZED cividem. Jak jest teraz, nawet nie chce wiedziec

A jesli chodzi o dysproporcje plci to ja
  • Odpowiedz
Tak dzialaja np moje kolezanki


@Makak87: tak było

Dziewczyna zaklada konto gdzies na dejtingu, nabija pierdyliard lajkow, robi selekcje, chwile z kims pobajerzy, rozda 3 najlepszym nr telefonu i kasuje/ukrywa konto. Cala akcja trwa tydzien. Tak dzialaja np moje kolezanki. Faceci tymczasem wszedzie gdzie sie da zakladaja konta, kupuja premiumy i ludza sie ze ktokolwiek sie nimi zainteresuje.


@Makak87: na tydzień konto? Ono tydzień wytrzymuje na portalu bo:
  • Odpowiedz