Wpis z mikrobloga

Tak dzialaja np moje kolezanki

@Makak87: tak było


@konopiapolska:
Nie chcesz to se nie wierz. W kobiecym gronie dlugo pracowalem, nieraz na nockach przewijalem tindery razem z kolezankami. Fajne czasy swojo drogo #feels. Tydzien spokojnie wystarczy zeby wynalezc trzech, dobrze rokujacych samcow. Z calym tym stadem spermiarzy i tak nikt nie mialby czasu gadac, wiec po co trzymac tam konto?

Sam robie tak samo (
  • Odpowiedz
@Makak87: nie ma z kim dyskutować, ludzie jej tłumaczą że zepsuty rynek, że teraz każdy chłop 5/10 i poniżej chce dziewczynę nawet 1/10 i są samotni bo takie wolą być same i czekać na czadów a ta wyskakuje z jakimiś tekstami że "chcecie kąsek min 8/10"
  • Odpowiedz
nie ma z kim dyskutować, ludzie jej tłumaczą że zepsuty rynek, że teraz każdy chłop 5/10 i poniżej chce dziewczynę nawet 1/10 i są samotni bo takie wolą być same i czekać na czadów a ta wyskakuje z jakimiś tekstami że "chcecie kąsek min 8/10


@brutalnydickpill: g---o prawda. Wy uważacie po prostu laski 5/10 za 1/10 xD tak naginacie rzeczywistośc że jprdk

Cos ad meritum poza osobistymi wycieczkami?


@Makak87
  • Odpowiedz
@konopiapolska bycie w skali 1-10 to jest głupota strasznie to po pierwsze a po drugie w skali twojego rozumowania to masz kobietę "5/10" czyli pół na pół i masz mężczyznę "5/10" jestem pewna że kobieta ubzdura sobie że jest "9/10" w tej p-------j skali oceniania ludzi. Natomiast mężczyzna pomyśli super ja też jej się podobam i tyle. Pomijam fakt że większość kobiet chodzi mi o przedział 14-15+ robią sobie fotki pół
  • Odpowiedz
ogólnie kobiety mają samoocenę w------ą w kosmos, każda ma się za minimum 8/10, inaczej by nie pisały tych wymagań typu minimum 180 cm, męski, taki, sraki i owaki. takich oczekiwań to spodziewałbym się po jakiejś andżelinie dżoli a nie każdej julce z tindera

a facet? każdy poza czadami ma w dupie wygląd, jedyne wymaganie to żeby nie skakała w bok jak tylko pozna przystojniejszego a i tak połowa facetów teraz jest sama
  • Odpowiedz
chyba odwrotnie


@brutalnydickpill: wykopki to odstępstwo od normy więc nie powołuj się na te badania xD

Pomijam fakt że większość kobiet chodzi mi o przedział 14-15+ robią sobie fotki pół nagie na IG czy coś i jak jakiś chłop powie że fajne to te wysyłają softy itd potem nudesy i chłop mówi że no jesteś zajebista itd by dostać kolejne fotki to potem takie osoby wyżej srają niż dupę mają
  • Odpowiedz
masz kobietę "5/10" czyli pół na pół i masz mężczyznę "5/10" jestem pewna że kobieta ubzdura sobie że jest "9/10" w tej p-------j skali oceniania ludzi.


@Ragsik1: większość facetów też uważa siebie za atrakcyjniejszego niż jest w rzeczywistości
  • Odpowiedz
I tu jest pies pogrzebany. Przeciętna, szukając w okolicach swojego poziomu, kobieta swojego mirka znajdzie. Przeciętny mirek już niekoniecznie, nawet szukając partnerki na tym samym poziomie atrakcyjności. Grafika wstawiana tu do pożygu, widać jeszcze za mało


@Makak87: nie powołuj się na badania. Powtarzam wy jesteście odstępstwo od normy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wy macie takie podejście jak kobiety w badaniach. Chyba że chcesz mi napisać że
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Tak myślałem że chodzi o higienę. Zawsze musi paść ten argument jak ktoś już nie wie jak obalić blackpill. Przecież teraz jest masa samotnych i jak popatrzysz na nich to są normalne chłopaki, regularnie fryzjer, jakieś perfumy, normalne ubrania a nie za duże po starszym bracie, no kur­wa do niczego się nie można przyczepić a w dzisiejszych czasach nie mogą sobie nikogo znaleźć.
(a w sumie to w internecie można poczytać opinie kobiet że facet dbający o siebie to jakiś pedał więc i tak źle i tak nie dobrze)
No ale łatwiej jebnąć tekst że to przez to że ktoś nie dba o siebie zamiast przyznać że po prostu kobiety mają zbyt wybujałe wymagania. Ciekawe też dlaczego mimo że dbam o siebie to nie mam sukcesów na tinderze.

Chyba że chcesz mi napisać że chciałbyś kobietę 1/10? Tak, nie

Ja jestem mocne 2/10 i bym chciał 2/10, 1 rezerwuje dla jakichś deformacji to
  • Odpowiedz
A N A C O M A M S I E P O W O Ł Y W A Ć?


@Makak87: bo nie mają one nic wspólnego z podejściem twoim i dziadostwa z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś na poparcie tej tezy?


@Makak87: tak wasze wpisy nr. Wymagań, wasze komentarze na temat wyglądu kobiet gdy ktoś wrzucił jakąś fotkę.
  • Odpowiedz
Chyba że chcesz mi napisać że chciałbyś kobietę 1/10? Tak, nie ?

Nie, nie chciałbym


@Makak87: no to po uj się powolujesz na badania i mężczyzn które mają mniejsze wymagania od ciebie. Chłopie hipokrytę z siebie robisz. Wyżej sra jak dupę ma, ma problem bo laski wymagają chociaż sam wymaga.
  • Odpowiedz