Wpis z mikrobloga

  • 5
Tak czytam koemanrze i wpadłem na zajebisty pomysł. A może osoby które wolą płytę będą kupować w płycie, a Ci co wola nowe będą kupować nowe? Dobre, nie? Na wykop jak zwykle turniej przekonywania, że moja racja jest najmojsza, a jak ktoś zrobił inaczej to frajer.
  • Odpowiedz
To, że jaki towarzysz kiedyś pomyślał o parki fu między blokami to #!$%@? znaczy. Bi j tak na się nijak do liczby samochodow dziś.

Czy ty jesteś gimbusem, że nie zdajesz sobie sprawy ile było aut w bo. Latach 80, a ile jest dziś?


@FrasierCrane: No nie wiem, na warszawskim Ursynowie w wielu miejscach jest znacznie więcej miejsc niż na nowych osiedlach, a na pewno tych z lat początku XXI
  • Odpowiedz
@adrian1207: nie jest to regula. Ja przez ostatnie 8 lat zylem w sumie w 7 mieszkaniach (nowe, stare) teraz nowa deweloperka i szczerze mowiac nie slysze wiekszej roznicy. Jedynie w moim pierwszym, mieszkanie bylo ewidentnie przedzielone na pol z sasiednim i pomiedzy wstawili cienka jak papier scianke xdd no tam faktycznie bylo wszystko slychac.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Oczywiście niedaleko (500-600m dalej) są patologie z tych samych czasów gdzie nie ma praktycznie miejsc (są obecnie na terenie tunelu POW). Kwestia researchu i nie trzeba potem mieszkać na Targówku, Włochach i tak dalej albo płacić 12-13k za sensowną lokalizację + miejsce w garażu. Sam wybrałem takie mieszkanie na własność bo przez 2.5 roku obok wynajmowałem mieszkanie w identycznym budynku i czuję same plusy. Minusy to wąska klatka i
  • Odpowiedz
że w wielkiej płycie nie słyszysz rozmów sąsiada przez ścianę jak w niektórych nowych blokach


@adrian1207: no nie wiem, w wilekiej plycie to mozesz sobie gadac przez sciane z sasiadami
  • Odpowiedz
@luczyk: Wymieniłem dwóch, którzy swoją postawą i brakiem chęci porozumienia na to zasługują. W klatce jest jeszcze 8 innych mieszkań. Poza tym, są tu jakieś nazwiska, #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pedopope: Nie wiem. Nie wiem też skąd Twoje przekonanie, że dostałeś jajem za zajęcie miejsca parkingowego a nie za bycie po prostu złym człowiekiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adrian1207: o czym ty mówisz. W kamienicach nie usłyszysz nikogo, ale w bloku z płyty to możesz mówić na zdrowie kichającemu sąsiadowi trzy piętra niżej.
  • Odpowiedz
@mickpl: Dlatego praca zdalna i działeczka 1500m2 z 30 km od dużego ośrodka i mieszkasz jak młody Bóg a nie #!$%@? się jak kura w bloku dla biedoty. xD A czy blok jest nowy czy stary to jeden #!$%@?. Dobry dla biedoty.
  • Odpowiedz
@mickpl: ja kiedyś rękami i nogami się wzbraniałam od starych mieszkań, a teraz w sumie doceniam to fakt. W rodzinie i wśród znajomych mam osoby, które mieszkają w nowym budownictwie i co? Nadal wszystko tam słychać, bloki sypią się po kilku latach, słabe materiały, brak miejsc parkingowych, jedynie parking podziemny z możliwością jednego auta na mieszkanie i brak miejsc spacerowych. W starym budownictwie mam obok bloku 3 parki i gdzie
  • Odpowiedz