Wpis z mikrobloga

Wszystko wskazuje ze wielka plyta wielkiej plycie nie jest równa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewno kwestia konkretnego osiedla, jeżeli chodzi o akustykę i jakość.
  • Odpowiedz
@Vestor: No jest kurde płyta i płyta. Tam gdzie ja mieszkalem większość życia balkon był zajebisty, sąsiadów mocno nie słychać i do tego kawał parkingu z ogromną przestrzenią do następnego bloku, klatka schodowa remontowana raz na kilka lat. Jedyna wada to brak windy i 4 piętro ale poza tym to nie mogę się doczekać gdy tam wrócę i się urządzę już po swojemu.
  • Odpowiedz
Najlepiej mieszkało mi się w - nie wiem jak to nazwać, małych blokach? Kamienicach? Do 4 pietr na ochocie. Może gorąco ale cisza ze ja #!$%@? :D


@WhiskyZCola: o wlasnie dokladnie w takim bloku na ochocie mieszkam, ale ostatnio sie doweidzialem ze to nie jest wielka płyta tylko coś innego, jak znajdę nazwe. to podeślę ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Igrekpl: żelbet, nie beton. Często z jakimś żużlem dosypanym żeby było taniej xD
Bez udaru nie podchodzić, a jak masz ściany z cegły to wywiercisz dziurę czymkolwiek i będzie się trzymać zajebiście, kiedy w betonie jak już zrobisz dziurę to będzie 2x większa niż miała być, bo rozsypie się wsyzstko wokół, vide pasta o wieszaniu obrazka w bloku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msichal: wszystko zależy co i jak, u mnie się #!$%@? tynk którego jest tyle że bym drugie takie samo mieszkanie nim obrobił, ale jak już do żelbetu się wwierce to trzyma jak wściekle
  • Odpowiedz
Teraz ja doleję oliwy do ognia, bo mało mi do tego, kto co woli i kto gdzie woli mieszkać.

Każdy taki temat, to temat-rzeka. Kazdy by wolał mieszkać w 4-piętrowej kamienicy na własność, najlepiej gdzieś przy SzonseLize, ale rzeczywistość jest inna.

I dla niektórych myślenie o tym, że np. uberEats nie dojeżdża, albo wyjazd do kina wiążący się z jazdą autem są nie do pomyślenia (szkoda czasu), dla innych z kolei projektor w domu, gdzieś na zadupiu i własnoręczny grill to wygryw, a jeszcze dla kogoś innego wygrywem jest stara płyta, z dostępem do infrastruktury, komunikacji zbiorowej, lekarza, parku, czy nawet boisk sportowych.

Niektorzy
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: i to jest to co napisalem wyzej. Nie ma idealnego rozwiazania. Chyba, ze ktos jest multimilionerem, a tych w Polsce wg tvPiS przybywa, wiec nie wiem, moze to ja po prostu jestem biedak :D
  • Odpowiedz