Wpis z mikrobloga

@Mescuda przez jakieś 15 lat życia panicznie bałam się psów, kiedyś jeden prawie odgryzł mi palca (piesek u babci, trzymany całe życie na łańcuchu. Zerwał się). Długo walczyłam że strachem - nadal gdzieś tam głęboko czuję niepewność wobec psów, ale są już prawie na równi z ko te czka mi. Szczególnie, jak się głupek mały cieszyć na twój widok i sika pod siebie że szczęścia xD no słodziaki. I to wycie "ile
Niestety nie każdy pieseł ma tak dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam nadzieje że większość a z czasem wszystkie, będą kochane, doceniane i zadbane.

Ale żeby nie skupiać się na negatywach, są psy które to mają, są zadbane, kochane i szczęśliwe
Jeden leży właśnie obok mnie, przykryty, z głową na poduszce i wywalonym jęzorem ()
Msiem - Niestety nie każdy pieseł ma tak dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam nadzieje że większość...

źródło: comment_1622371309O8o2ohka8FOxd91RxaDYx9.jpg

Pobierz
@siepan: Chciałem napisać coś w tym stylu, jednak łagodniej, żeby się nie pieprzyć z argumentami "to, że na wsi mieszkają niewykształceni, prymitywni ludzie nie oznacza, że nie ma ich też w mieście i nie ważne, że w mieście jest ich parę procent, a na wsi to praktycznie norma" :P
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pantokrator: Chyba na jakimś zadupiu. W ogóle czemu ze wsią kojarzy się wszelkie patologie? W mieście masz z kolei patusiarskich posiadaczy pitbulii i innych groźnych ras lub ludzi trzymających duże psy w małych mieszkaniach, gdy te potrzebują przestrzeni. Na wsi obecnie mnóstwo psów cieszy się większą wolnością od psów miejskich. Ludzie budują im kojce albo pozwalają im cały dzień chodzić po całym podwórku zamiast brać na spacer może z 2 razy
albo pozwalają im cały dzień chodzić po całym podwórku zamiast brać na spacer może z 2 razy w ciągu dnia


@MLGkunek: Akurat to jest kolejny powód dla którego pies na wsi ma gorzej. Ludziom z domami wydaje się, że trzymanie psa na ogrodzie spełnia jego potrzeby gdy realnie to w żaden sposób nie spełnia jego potrzeb. Pies potrzebuje bodźców różnego rodzaju zapachowych, socjalnych itp. Siedząc cały dzień na ogródku ma styczność