Wpis z mikrobloga

Znajoma p0lka prowadzi bloga. Zaglądam, a tam jakieś #!$%@?, że ona się w swoim facecie zakochala w 10 sekund, strzała amora itp. Jej facet to 100% beciak, który ma bogatych starych - kupili mu mieszkanie i dobrą furę jak był studentem. Ta laska poznała go przez swoją koleżankę, która doskonale znała status materialny typa i jej nagadała "bierz beciaka, on ma mieszkanie" XDDDD ta koleżanka to też swoją drogą p0lka, mówiła że związała się ze swoim facetem w wieku 18 lat, bo "on miał 18 lat i już miał samochód!".

Ehh także widzicie, p0lka tu #!$%@? o strzałach amora, a to mieszkania i samochody się liczą, teraz obie p0lki są zabierane na #podroze przez beciaków i mają mieszkania za free

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 8
@Saynighte: No właśnie faceci bez kasy bywają bardziej pociągający. Sam ruchałem taką, która była w separacji z typem co ma w wieku 20 lat 2x nowe bmw serii 4 i 5. Pracował w firmie u starych, potem może miał coś wlasnego, jak to bywa w takich rodzinach zwykle. No a ja generalnie bez auta, mieszkania i ona wolała mnie, a typ byl około 2m i całkiem przystojny. Jak się nie buduje
kazda #!$%@? patrzy zeby sobie lepiej zycie ulozyc


@Saynighte: @swiety_spokoj:

Ale nie każda robi to szukając bogatego, niektóre same działają, pracują, zdobywają sukcesy. Nie każda to materialistka właśnie, dużo kobiet po prostu chce kogoś mieć, kochać się, ale też nie litować się nad kimś i nie samej wozić wózek z obojgiem.