Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: ale mnie wkurzył jak na którymś filmiku na miniaturkę wrzucił bodajże heda a filmik był w całości jego, htfu łapka w dół zawsze na tego typa, patrzeć się na niego nie da i nic mądrego do powiedzenia też nie ma
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gronbar: ale ja np nie chce tracić czasu na szukanie info po serwisach tylko lubię jak mi coś leci w tle jak gotuje czy sprzątam - nawet na ekran nie patrzę. Przy czym muszę tu zaznaczyć, że ostatnimi czasy ich poziom leci w #!$%@? w dół i tak jak kiedyś można było wysłuchać fajnych treści to teraz głównie leci jakieś gówno w stylu "jak #!$%@? bosa w gówno grze", którego ani
Ja #!$%@?, wy nie macie jakichś redditów, twitterów czy innych sposobów na samemu szukanie informacji tylko ogladacie takich spierdoxów co robia content pod typowego 12 letniego widza YT?


@Gronbar: Czystych newsów oprócz 2 minutowego Flesza raz dziennie w TVGRY to za bardzo nie ma. Większość filmów to okolice publicystyki i osobiste przemyślenia na jakiś temat, często-gęsto nieaktualny więc Twój wywód jest kompletnie chybiony Panie Kolego ( ͡° ͜ʖ ͡
@Goryptic: +1 byczq Fangotten mnie #!$%@? bo Esencja jego materiału zmieściła by się w dwóch zdaniach a nie 12 minutowym odcinku. Bo i #!$%@? o rzeczach oczywistych. Nawet Jordan, który mnie tez #!$%@? zna się na swoich chińskich bajkach i dla mnie nie ogarniętej w tym temacie sprawia wrażenie kompetentnego.