Wpis z mikrobloga

@korporacion: no plukaj sepleniacy jest jeszcze gorszy niz jordan, nie dam rady go sluchac bo mam wrazenie ze zaraz trzeba bedzie monitor wycierac. powaznie jak ktos ma takie problemy z dykcja uzebieniem itd to moze nie powinien robic rzeczy ktore raczej wymagaja poprawnej dykcji. ogolnie w zasadzie nie pamietam kiedy ostatni raz ogladalem w pelni jakis ich material, fuck this
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@korporacion: nie ma tam drugiej takiej krindzowej osoby jak ten gość z Picrela. Jego bezbeki to kolejny poziom żenady, tego jak się wysławia, sposób mowy i odrzucający wygląd jest nieprzyjemny do odbioru. Mógłby twarz umyć przed nagraniem żeby się tak nie świeciła i nie miała tego żółtawego dookoła ust i oczu xD
  • Odpowiedz
@korporacion: Ja tam nic nie mam do niego. Ale Jordan to mi przypomina takiego Daniela, którego niby nigdy nikt nie zapraszał, a zawsze się jakimś cudem pojawiał na domówkach ze swoim Nintendo DS i cały wieczór #!$%@?ł o pokemonach i jakichś pedofilskich visual novelach. I też miał dziary z chińskich pedobajek. Nie widziałem go z 10 lat, a wystarczy, że o nim pomyślę to mnie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@korporacion Ten człowiek to chodzący stereotyp bezbeckiego ironicznego kuca studenciaka.

Pewnie myśli, że jak się przedstawia "PAN Mateusz" to jest #!$%@? mistrzem komedii.

Dykcja i wygląd spoconego oblecha wcale nie pomaga i naprawdę wyłączam każdy film, w którym się pojawia.
  • Odpowiedz