Wpis z mikrobloga

To jakiś fetysz? Obsesja?

Jakie smutne życie trzeba mieć, żeby cały wolny czas poświęcać na tworzenie filmików, na których się kogoś obraża. Zwłaszcza, że jest to (poza małymi wyjątkami) tylko jedna formacja polityczna. Zastanawiające jest to, że na tych filmikach nie ma (albo prawie nie ma) nikogo z PISu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drogi @koroluk. Jeśli jesteś takim "masakratorem", to gdybyś miał choć odrobinę odwagi, stanąłbyś do debaty oko w oko z kimkolwiek, ale wiadomo przecież, że jesteś tchórzem i pewnie nigdy do tego nie dojdzie, bo byś stał wystraszony, jąkał się i skompromitował doszczętnie. Kreujesz się na wielką osobowość, a wstydzisz się nawet pokazać i przedstawić XD

Jestem tylko ciekaw, kiedy kolega zostanie wystalkowany i zakończy swoją działalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #korolukmasakruje #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #lewackalogika #konfederacja
Pobierz S.....y - To jakiś fetysz? Obsesja?

Jakie smutne życie trzeba mieć, żeby cały woln...
źródło: comment_1622273182JdHMTyGvdPLvSg0XQdaPPx.jpg
  • 141
@Sok_Mandarynkowy: faktycznie, wygląda to na jakąś obsesję.

Poza tym wykopek z wykopu to takie 3 albo i 4 ligi niżej niż Mentzrn albo Braun. Jakakolwiek debata z nimi nadałaby mu tylko prestiżu, niezależnie od tego czy by ją wygrał czy przegrał.
@Sok_Mandarynkowy przecież coś podobnego można powiedzieć o Tobie,kojarzę Cię tylko z ciągłych przepychanek politycznych.Tak,wiem,przecież to nie żadne wojenki tylko ciśniesz sobie bekę,taka rozrywka.Ciekawe tylko,że jak tak samo zrobi lewa strona to wtedy "zesrali się i mają ból dupy".Wiem też,że napisanie posta zajmuje mniej niż zrobienie filmiku jednak jakby podsumować ile tych postów już naklepaleś to jednak trochę by wyszło.A pisu pewnie nie jedzie bo te filmiki trafiają głównie do ludzi mlodych wśród
Jeśli jesteś takim "masakratorem", to gdybyś miał choć odrobinę odwagi, stanąłbyś do debaty oko w oko z kimkolwiek


@Sok_Mandarynkowy: sam dosłownie napisał, że by się zesrał, gdyby miał debatować z takim memcenem, a to dlatego, że nie jest profesjonalnym dziennikarzem i nie ma doświadczenia w tej sferze. Bez przygotowania by się nie podjął. Uczciwie to przyznał.

Fakt, mógłby przestać orać konfe. Ona oraz się sama.
@TenTypZez: Stary, mi akurat mogą jechać na wykopie 24/7 do bólu, ja tego portalu nie traktuję poważnie w przeciwieństwie do niektórych, to jest trolololo portal ze śmiesznymi obrazkami, na którym możesz sobie pisać do bólu co chcesz


@Sok_Mandarynkowy no co Ty gadasz, chyba jednak nie, bo strasznie się spinasz, no i Twoja aktywność polityczna na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami jest mocno ponadprzeciętna. Słowa to jedno, a to co robisz to
@Sok_Mandarynkowy: Masowo czy nie, mordowanie ludzi, to mordowanie ludzi. Umniejszanie szkodliwości jednego czy drugiego totalitaryzmu, bo skrzywdzili mniej ludzi niż inni, to skrajna głupota.

Poza tym chciałeś listę prawicowych dyktatur, to ją dostałeś.

Niemcy to nie była prawicowa dyktatura.


No i specjalnie je pominąłem na liście, żeby nie było wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)