Wpis z mikrobloga

To jakiś f----z? Obsesja?

Jakie smutne życie trzeba mieć, żeby cały wolny czas poświęcać na tworzenie filmików, na których się kogoś obraża. Zwłaszcza, że jest to (poza małymi wyjątkami) tylko jedna formacja polityczna. Zastanawiające jest to, że na tych filmikach nie ma (albo prawie nie ma) nikogo z PISu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drogi @koroluk. Jeśli jesteś takim "masakratorem", to gdybyś miał choć odrobinę odwagi, stanąłbyś do debaty oko w oko z kimkolwiek, ale wiadomo przecież, że jesteś tchórzem i pewnie nigdy do tego nie dojdzie, bo byś stał wystraszony, jąkał się i skompromitował doszczętnie. Kreujesz się na wielką osobowość, a wstydzisz się nawet pokazać i przedstawić XD

Jestem tylko ciekaw, kiedy kolega zostanie wystalkowany i zakończy swoją działalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #korolukmasakruje #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #lewackalogika #konfederacja
S.....y - To jakiś f----z? Obsesja?

Jakie smutne życie trzeba mieć, żeby cały woln...

źródło: comment_1622273182JdHMTyGvdPLvSg0XQdaPPx.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 882
Jakie smutne życie trzeba mieć, żeby cały wolny czas poświęcać na tworzenie filmików, na których się kogoś obraża.

@Sok_Mandarynkowy: mocne słowa jak na kogoś, kto swoimi występami zalewa wykop od wczesnego poranka do późnej nocy, 7 dni w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: napisanie kilku wysrywów to jest może kilkadziesiąt sekund na jeden, a montowanie monotematycznych filmików z nienawiści do 3-4 osób to jednak większe g---o ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja na miejscu Mentzena zacząłbym się szczerze obawiać o swoje bezpieczeństwo, bo gość powyżej ma ewidentną obsesję.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 513
@Sok_Mandarynkowy: xD ładna projekcje sobie stworzyłeś, gdzie komentarz polityczny postrzegasz za obsesję, bo akurat nie spodobały ci się wnioski. Długo nad tym myślałeś, jak dzisiaj na tym wstrętnym koroluku się odegrać, jak cię wczoraj wszyscy jechali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Stary, mi akurat mogą jechać na wykopie 24/7 do bólu, ja tego portalu nie traktuję poważnie w przeciwieństwie do niektórych, to jest trolololo portal ze śmiesznymi obrazkami, na którym możesz sobie pisać do bólu co chcesz
  • Odpowiedz