Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: jakbym mial kupe czasu, nie mial pracy i obowiazkow to jako daily mialbym linuxa, jakbym nie pracowal w czym pracuje, to mialbym MacOSa. Windowsa mam z powodu pracy i gier, ale jeden macbook w domu do pierdół i neta zawsze spoko. System operacyjny to nie poglady polityczne, mozna miec pare roznych na raz.
  • Odpowiedz
ja wtedy bym miał Windowsa i bym grał w gry, a co jakiś czas zajmował się konserwacją systemu - niestety na gierki ostatnio czasu brak, grzebać w systemie nie potrzebuję - ergo na moim desktopie niezawodny linux (tylko tego Office mi czasem brakuje :()


@podjad3k: tyle lat siedze na windowsie, ze mam (mylne) wrazenie ze znam go na wylot, ale jesli kwestia gier by odpadala, to najbardziej podoba mi sie
  • Odpowiedz
@Nxtp: szczerze mówiąc to za kilka lat skończy się linux vs windows vs mac. Systemy operacyjne robią się tak bardzo skomplikowane, że coraz więcej ludzi zna je tylko od strony aplikacji. A od strony systemu, tylko garstka specjalistów będzie przy tym siedzieć.
  • Odpowiedz
Windowsa mam z powodu pracy i gier

@dirtydenier: jaka praca, taka pła..., a nie - czekaj... taki system ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Linuksa mam z powodu pracy, a Windowsa z powodu gier.

np ten brak office i niektorych aplikacji sprawia, ze po
  • Odpowiedz
Dalej tego nie ogarniam jak ktoś masturbuje się do tego czy ma windowsa czy apple xdd Starość dopada ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Nxtp: To jest przecież nic przy tym co było pomiędzy Amigą, Atari a Commodore
  • Odpowiedz