Wpis z mikrobloga

@andromenda: Coś mi się wykop buntuje (podwójne posty etc.)

Oglądałem cały odcinek wczoraj. Niel akurat rozpoczyna tym argumentem (i słyszałem podobne wiele razy) po czym mówi o sensorach, a fakt że widzieli to na własne oczy odrzuca - "Bo to tylko ludzie". Joe

Czyli :
- Sensory się mylą
- Ludzie się mylą (mimo, że są zawodowcami w ocenie odległości i na co patrzą)
- Każdy ma DSLR w kieszeni (jak
  • Odpowiedz
@andromenda: Wierzę, że coś tu lata. Co? Nie wiem. Nie powiem, że to obcy bo nie mam dowodów na to. Uważam, że kiedyś się dowiemy, ale aby to nastąpiło trzeba się z tego zjawiska i ludzi którzy to badają przestać śmiać.

To co robi Lue Elizando jest krokiem w tą stronę. Stara się nie wchodzić w dyskusje o porwaniach etc. Bo nie o to teraz chodzi. Zawsze czytam te skrajne rzeczy
  • Odpowiedz
@lguodwznkoi_e: Ok robaki rozumiem. Ton gościa jest co najmniej idiotyczny. Jak powiedział, że "gofast" to kaczka to sorry ale wyłączyłem. ATFLIR w f18 jest wspomagany przez radar typu AESA by śledzići wiele celów naraz nawet jeśli flrem patrzy na jeden.

Micka Westa mogę jeszcze oglądać, bo traktuje temat poważnie (choć z góry zakłada negatyw).

Poczekajmy na raport.
  • Odpowiedz
ATFLIR w f18 jest wspomagany przez radar typu AESA by śledzići wiele celów naraz nawet jeśli flrem patrzy na jeden.


@reassor: a co to ma do rzeczy?
w raporcie powiedza:
no czasami widzmy ufo, ale to pewnie nie kosmici
  • Odpowiedz
@lguodwznkoi_e: UFO =/= Kosmici. UFO to po naszemu - Niezidentyfikowany obiekt latający (NOL)
Wiem, że tak się przyjęło w naszej kulturze. Ktoś wspomni o UFO to zaraz na myśl wpadają kosmici. Ale to jest stereotyp.
  • Odpowiedz