Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: słuchaj ile jest tych wszystkich lbgtqi+ ? 5%? mam ból dupy o to, że przez promowanie tej orientacji/dewiacji/choroby psychicznej ludzie na świecie zamiast się zajmować poważnymi sprawami to się zajmują pogubionymi gościami. Oczywiście promowanie tego nie zwiększa liczby homoseksualistów, skądże, tak samo jak reklamy nie wpływają na sprzedaż a mądre głowy w tv nie wpływają na to co myślą ludzie ...
@swza: Ale orientacja seksualna to nie jest coś, co możesz „nabyć” przez oglądanie seriali. Nie wiem, skąd ty to wziąłeś. Homoseksualistą się po prostu jest. Może tobie się wydaje, ze osób homoseksualnych jest „więcej”, bo ludzie po prostu już się nie boja tak jak kiedyś, tolerancja i wiedza społeczeństwa zwiększa się z pokolenia na pokolenie i wielu ludzi po prostu wychodzi z szafy. Myślisz, ze homoseksualizmu kiedyś nie było? Oczywiście, ze
@swza: A ile jest tych wszystkich chorych na jakąś rzadką chorobę? Mam ból dupy ze ich leczymy za nasze pieniądze a ich jest tylko garstka zamiast wydawać pieniądze na poważne sprawy i leczenie większej ilości osób z popularniejszymi chorobami.

Ja #!$%@? () czy w Waszych głowach zachodzą jakieś procesy myślowe czy tak tylko #!$%@? bez namysłu żeby #!$%@??
@krabczy: A ile się mówi o tych rzadkich chorobach a ile o typach, którzy sie po pupach ? hmm, czyli co jednak jest propagadna bo jakby nie było to by się mówiło tyle samo co o tych rzadkich chorobach, poza tym, tak, uderzasz w dobrym kierunku, dewiacje się leczy.
@Czarna_ksiazka: nie jestem jakiś szczególnie łasy na atencje, jak chcesz się czegoś dowiedzieć - pytaj, może coś będę miał jakąś mądrość
słuchaj ile jest tych wszystkich lbgtqi+


@swza: Osób aktywnie prowadzących DG w Polsce jest mniej niż 2 mln, co stanowi mniej więcej 5% społeczeństwa. Może zajmijmy się jakąś większą grupą społeczną niż prywaciarzami?

W końcu sam próbujesz udowodnić że interes 5% społeczeństwa jest nieważny.

Oczywiście promowanie tego nie zwiększa liczby homoseksualistów, skądże, tak samo jak reklamy nie wpływają na sprzedaż a mądre głowy w tv nie wpływają na to co myślą
mam ból dupy o to, że przez promowanie tej orientacji/dewiacji/choroby psychicznej ludzie na świecie zamiast się zajmować poważnymi sprawami to się zajmują pogubionymi gościami.


@swza: to są poważne sprawy. Mówimy o sytuacji, w których ci ludzie są dyskryminowani, nie mogą prowadzić normalnego życia i są obiektem agresji.

Społeczeństwo, które mówi "może i mogą dostać za nic w ryj na ulicy, ale przecież to tylko parę procent, dla większości to nie problem"
@swza:

słuchaj ile jest tych wszystkich lbgtqi+ ? 5%? mam ból dupy o to, że przez promowanie tej orientacji/dewiacji/choroby psychicznej ludzie na świecie zamiast się zajmować poważnymi sprawami to się zajmują pogubionymi gościami. Oczywiście promowanie tego nie zwiększa liczby homoseksualistów, skądże, tak samo jak reklamy nie wpływają na sprzedaż a mądre głowy w tv nie wpływają na to co myślą ludzie ...


A wyobraź sobie świat, że odwalasz się od innych