Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: ja bym zrobiła wyzwanie na gotowanie - Korwin vs dziewczynki z roczników 2000+ z masterchef junior (nawet nie te co były w finale) XD


@would_an_idiot_do_that: Tak btw Korwin ma trochę racji bo znam trochę dziewczyn po 93 i większość to jest #!$%@? dramat. Pomidorówka z kostki i koncentratu, gotować dwie lewe rece, sprzątać tez nie, pracować to max na kasie w żabce, a ego o #!$%@?, większe od ego
@rosso_corsa: oh przepraszam że nie jem gówna i nie ubieram się w ubrania z pomocy dla powodzian. Do tego dla ciebie bogactwem są buty za 1000 złotych albo komputer za 5k


@Anon_wluj: Buty za 1000 zł sa obiektywnie drogie i to duzy wydatek.

Komputer za 5k, to równiez pólka powyżej średniej, a nie elementrna potrzeba. Jeśli nie pracujesz na komputerze, zawodowo to na 80% nie potrzebujesz takiej maszyny, chyba że
@Anon_wluj: wybacz ale OP ma racje. chcesz cos osiagnac to albo pracuj wiecej albo oszczedzaj. jak Zydzi dorabiali sie swoich majatkow? ano, Zydzi ciezko pracowali, mieli jeden plaszcz, jedli kasze z cebulą a kazdy pieniadz niewydany odkladali albo inwestowali. tak dochodzili do swoich majatkow. podobnie robili pakistanczycy w UK ktorzy maja swoje sklepiki czy . Buty za 1000zl - za polowe tego kupisz dobre skorzane buty. komputer za 5k - za
@sexlord: ależ ja nie neguję, że są takie jednostki ale to co zrobił Korwin to wrzucił wszystkie kobiety z roczników 93+ do jednego wora ignoranta-dziadersa XD i widzisz, Ty tutaj patrzysz na pokolenie i dostrzegasz też facetów, którym uchodzi dieta piwno-czokoszokowa a Korwin się po prostu po raz kolejny dowala do kobiet zamiast chcieć zrozumieć świat. Znam związki, w których facet gotuje bo mu to lepiej wychodzi, znam związki w których
@would_an_idiot_do_that: No fakt Korwin nie widzi zmian. W obecnym związku gotuje na wspólne z dziewczyna a byłem w takich ze tylko ja gotowałem. Czy to narusza moja męskość? Nie. Moja męskość jest pompowana tym ze gotuje i ze komuś to smakuje. Tez nie uważam ze kiedyś to baby lepiej gotowały bo gotuje lepiej niż moje niedoszłe teściowe. Podział w którym facet wypad do fabryki, kobieta w domu do garów i sprzątać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czakabakir: a czy ja napisałem że mam problem z pieniędzmi? Nie. Czy żyje mi się dobrze? Tak. Czy oszczędzam i nie żyje jakoś ponad stan? Tak. To że mam parę lepszych butów i nie jem jedzenia najgorszego sortu nie czyni ze mnie rozrzutrzej osoby
@czakabakir: Do większości wykopków nie dociera, ze oszczędzanie to nie tylko życie jak robak. Przykładowo kupowałem kiedyś koszulki hilfigera 100zl sztuka, obecnie siedzę sobie w pepco za 10zl i czuje dobrze bo $ zaoszczędzone a nie wpłynęło to w żadnym stopniu na jakość mojego życia. Wiadomo, ze kupno mieszkania dla przeciętnego Polaka za swój hajs to odległa Galaktyka ale zawsze bliżej niż dalej jak się trochę rozsądniej wydaje pieniądze.