Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do tego dla ciebie bogactwem są buty za 1000 złotych albo komputer za 5k? Przecież tyle kosztują dobre skórzane buty które wystarczą na kilka lat,


@Anon_wluj: xD
  • Odpowiedz
Mlodziez na zachodzie korzysta z kredytow na drobne wydatki i wygladaja oraz pachna jak cywilizowani ludzie


@Dostojnykot: i jako cywilizowani ludzie wynajmuja cale zycie mieszkania bo 90%z nich w zyciu sie go nie dorobi?
  • Odpowiedz
#!$%@? jak te stare dziady ktore cale zycie probuja sie dorobic a ostatecznie ich majatek to dom w spoldzielni ktory wykupil za zlotowke i toyota yaris z wyprzedazy rocznika.


@Dostojnykot: XDDDD "#!$%@?ę" jak ktoś kto 5 lat temu zaczynał dosłownie od zera, bez żadnej pomocy znikąd, a dziś ma mieszkanie w Warszawie w tanim kredycie z ratą prawie dwa razy tańszą niż wynajem takiego samego mieszkania i odłożone 50 koła sporo przed trzydziestką.

A ci co żyli jak piszesz skomlą, że pracę w pandemii potracili i za co żyć nie mają, bo żyli od wypłaty do
  • Odpowiedz
@skitarii jak narazie to mieszkanie posiada bank ktory ci to sfinansowal.
Na zachod i to bardzo bliski to mam 30km i nie na zmywak a do kliniki w Niemieckim miasteczku gdzie byle wsiur ma wiecej oglady i poczucia estetyki niz naplywowi biznesmeni ze stolicy chlewu.
  • Odpowiedz
jak narazie to mieszkanie posiada bank ktory ci to sfinansowal.


@Dostojnykot: Nie. Ja je posiadam. Bank co najwyżej będzie mógł mi je zająć jak przestanę kredyty płacić. Tylko, jak pisałem, mam odłożone pieniądze na kilka lat niepłacenia za kredyt, a w dodatku nie mam żadnych obaw o swoją płynność finansową.

Na zachod i to bardzo bliski to mam 30km i nie na zmywak a do kliniki w Niemieckim miasteczku gdzie
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: Rozrzutność młodych nie zna granic, jak oni mogą płacić aż 4 euro za słoik kawy? Może jeszcze kupują szynkę za 30zł/kg zamiast mortadeli 10zł/kg?

  • Odpowiedz
@skitarii ja tobie pisze ze typowy 20 latek np w Danii ma kredytow konsumpcyjnych wiele i nie stanowi to zadnego problemu ani nie jest powodem do drwin i nasmiewania sie a ty mi wyskakujesz zebym #!$%@? na zachod na zmywak- co za logika...

Nie musze prosic tam nikogo o pozwolenie- umiejetnosci ktore posiadam w zupelnosci im wystarczaja a i sami maja takie same spostrzezenia do moich
  • Odpowiedz
ja tobie pisze ze typowy 20 latek np w Danii ma kredytow konsumpcyjnych wiele i nie stanowi to zadnego problemu ani nie jest powodem do drwin i nasmiewania sie a ty mi wyskakujesz zebym #!$%@? na zachod na zmywak- co za logika...


@Dostojnykot: a ja piszę na polskim portalu, że to debilizm. Idź pisać swoje głupoty na jakimś duńskim portalu, czy coś.

Nie musze prosic tam nikogo o pozwolenie- umiejetnosci
  • Odpowiedz
Spoko- pomnazaj dalej swoj majatek. Uzbierales juz na yarisa z podstawowym silnikiem z 2019roku.


@Dostojnykot: nie uzbierałem, tylko odłożyłem. Żebym kompa za 10 koła nie kupił miesiąc temu, to miałbym 60 koła.

A przy tym żyłem lepiej niż przeciętny człowiek w moim wieku na Zachodzie. Tylko sporo więcej pracować musiałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@podjad3k Pytanie brzmi, gdzie leży granica oszczędzania. Jak to jeden z Mirków wspomniał "już nie kupuje hilfingerów po 100 za sztukę, tylko po 10,-" To jeszcze spoko. To są rzeczy, ale oszczędzać na jedzeniu? I tu wracam do swojego komentarza.

PS
Plus za Turkucia ()
  • Odpowiedz
są rzeczy, ale oszczędzać na jedzeniu?


@xxxCZARNY: chyba trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy żyje po to aby jeść czy jem po to aby żyć, twoja sprawa jak wydasz swoje pieniądze

Zwykły meme a się ludzie zesrał xD
  • Odpowiedz
Spoko- pomnazaj dalej swoj majatek. Uzbierales juz na yarisa z podstawowym silnikiem z 2019roku.


@Dostojnykot: nie uzbierałem, tylko odłożyłem. Żebym kompa za 10 koła nie kupił miesiąc temu, to miałbym 60 koła.

Bylby w gazie

Widzisz problem dotyczy osob ktore zyja jak chca - na kredyt lub bez i nikt normalny nie powinien sie tym interesowac ani oceniac. Nie powinno cie interesowac czy posiadacz nowego telefonu za 6000zl go splaca
  • Odpowiedz