Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 53
235 679 + 70 = 235 749

Uwielbiam trasy rowerowe tworzone w śladzie dawnych linii kolejowych, więc załadowałem ślad z Bikeshow.cc, wzbogaciłem go o jeden fragment, wsadziłem rowery i Różową do auta, i pojechaliśmy do Doliny Baryczy.
No niesamowite miejsce, trasy asfaltowe, betonowe, szutrowe, wszystko co najmniej przyzwoitej (miejscami asfalt popękany od korzeni drzew), a zazwyczaj bardzo dobrej jakości. Super infrastruktura i wzór do naśladowania dla innych regionów.
Gdybym miał zostać jakimś aktywistą, to bym lobbował za budową takich tras. Nawet bym miał kilka pomysłów w Wlkp.
Do tego pierwszy raz od jesieni posiłek zjedzony w knajpie, a nie na dowóz, wypasik.
Różowa również zadowolona. 10/10 polecam każdemu.

Dla dokładności, nowe kwadraty.
Total tiles: 1213 (+54)
Aż mi się nie chce wierzyć, ale tak wychodzi.

#rowerowyrownik #gravel #kwadraty

Skrypt | Statystyki
kuraku - 235 679 + 70 = 235 749

Uwielbiam trasy rowerowe tworzone w śladzie dawnych ...

źródło: comment_16217829162wi7MoGm9hwIrYwTI3j4JD.jpg

Pobierz
  • 12
@kuraku: A udało Ci się już pyknąć 'kolej na rower'? Jakiś czas temu wspominałeś pod moim wpisem, że masz ją jeszcze do odhaczenia, a to jest dosłownie to, o czym piszesz w pierwszej linijce.
@MMARS: i super, w wielu przypadkach, choć czasem niestety, nie ma szans na funkcjonowanie linii kolejowej, a tak jest nowe życie dla tych miejsc, do tego w jakiejś perspektywie też plus dla małego biznesu w regionie, noclegi, restauracje itd.
@okim: jeszcze nie, tutaj był easy mod, bo miałem w zasadzie gotowy track, do tego początek trasy wypadał 5 minut jazdy autem od węzła S5, więc w zasadzie prawie spod domu