Wpis z mikrobloga

Jezus XD
Pół instagrama mam zasrane tym obrazkiem.

Antykoncepcja dla mężczyzn przyniosła by firmom produkującym takową ogromne zyski, ale niee, przeszkodą nie jest biologia czy możliwość produkcji takiej. Nie produkują jej żeby uwaga MĘŻCZYŹNI nie mieli skutków ubocznych XD NA PEWNO

##!$%@? #lewackalogika #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
WolfSky - Jezus XD 
Pół instagrama mam zasrane tym obrazkiem.

Antykoncepcja dla mężc...

źródło: comment_1621685022m8eL0z08OD936fA0rPkZ9v.jpg

Pobierz
  • 38
@WolfSky nad antykoncepcją hormonalną dla mężczyzn ciągle są prowadzone prace, parę miesięcy temu widziałam też info, że jakieś tabletki przeszły do dalszych etapów badań klinicznych i możliwe, że za jakiś czas pojawią się w sprzedaży. W tym obrazku chyba chodzi o to, że jak kilka lat temu testowano zastrzyki antykoncepcyjne dla mężczyzn, to zaprzestano badań nad nimi, gdy okazało się, że część osób badanych miała po nich spadek libido i złe samopoczucie
@WolfSky: Ale to jest poniekąd prawda, pigułki miały dać wolność kobietom, tymczasem dzisiaj tak to wygląda, że faceci nieraz oczekują od kobiet brania antykoncepcji hormonalnej jakby to był jakiś przymus gdy się jest w związku. Tymczasem nie każda kobieta może je brać ze względów zdrowotnych, a dla niektórych skutki uboczne są na tyle dotkliwe, że też wolałyby zrezygnować, ale facet potem zaraz płacze, że w prezerwatywie jest mu mniej przyjemnie. No
@WolfSky: Ale to jest poniekąd prawda, pigułki miały dać wolność kobietom, tymczasem dzisiaj tak to wygląda, że faceci nieraz oczekują od kobiet brania antykoncepcji hormonalnej jakby to był jakiś przymus gdy się jest w związku. Tymczasem nie każda kobieta może je brać ze względów zdrowotnych, a dla niektórych skutki uboczne są na tyle dotkliwe, że też wolałyby zrezygnować, ale facet potem zaraz płacze, że w prezerwatywie jest mu mniej przyjemnie. No