Wpis z mikrobloga

Ewa Fatna, wielka jak bambaryła walczy z otyłością, tfu z hejtem otyłości. Jak mnie #!$%@? w dzisiejszych czasach ta poprawność. Rudy już nie jest rudy, tylko złotowłosy, czarny nie jest czarny tylko brunatny, gej nie jest już gejem tylko niebinarnym helikopterem, a gruba nie jest już gruba, tylko piękną, silną kobietą z pięknymi kształtami.

Przez covidowy rok przytyłem 15kg. Teraz zasuwam, żeby to zrzucić. Koledzy powiedzieli mi wprost, ale jesteś #!$%@? gruby, rodzina to samo. Spojrzałem w lustro i nie pomyślałem, och nie, ja mam piekne kształty, tylko faktycznie jestem gruby. Wiec wzialem się za siebie. Dieta, sport, wyrzeczenia. W 20 dni udało się zrzucić 4kg, cel to jeszcze 8 i nigdy już tego nie zaprzepaszczę.

W komentarzu wrzucam aktualnej zdjęcie Ewy. Pamiętacie te czasy, gdy każdy marzył o jej nudeskach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
30062018 - Ewa Fatna, wielka jak bambaryła walczy z otyłością, tfu z hejtem otyłości....

źródło: comment_1621669111nQeFO4GqZ9bcWzOYsTmHpT.jpg

Pobierz
  • 119
Koledzy powiedzieli mi wprost, ale jesteś #!$%@? gruby, rodzina to samo


@30062018: widzisz tylko przyjaciele czy rodzina to jedno. Jeżeli popatrzysz na otyłość tak samo jak na inne zaburzenia jak np. anoreksja to wtedy szydzenie z kogoś takiego, zwłaszcza jak to ktoś obcy może tylko taką osobę pogrążyć. Oczywiście całe to gadanie, że grube jest zdrowe to przegięcie w drugą stronę, bo to mówienie, że anoreksja może być zdrowa, ale w
@WpisujcieMiasta: Rozumiem, ze pracujesz 7-19, wracasz do domu, robisz obiad dla całej rodziny i pomagasz dzieciom w lekcjach? No a oczywiście w weekendy, wszystkie możliwe obowiązki domowe? Przestan pierodlic, bo znam dziesiątki takich osób, które przed chwila sarkastycznie opisalem i udało im sie w rok zrzucić ponad 20kg. Wystarczy chcieć, a nie użalać się na mirko.
@30062018 ty no racja że te promowanie otyłości to złe jest i wgl, ale gdzie Ewa Farna jest otyła? XDDDDD
No chyba że wykopki to mają jakieś standardy typu Twiggy albo 45 kg na 170cm tak jak czytałam na wykopie ostatnio, a to jest promowanie anoreksji czyli wtedy to sie niczym nie różni od tych ludzi co gadają o jakimś fatshamingu i że otyłość jest ok
brudne_skarpety - @30062018 ty no racja że te promowanie otyłości to złe jest i wgl, ...

źródło: comment_1621675021HVL3CUc4Gqmjohh4kEuVwg.jpg

Pobierz
ale w wielu przypadkach takie grube osoby mają problem ze sobą i to znacznie głębszy


@JimNH777: Oczywiście, bardzo często stres się zajada. Do tego nie oszukujmy się - śmieciowe jedzenie jest tańsze niż zdrowa żywność. Łatwiej jest być grubym. Fakt jest taki, że otyłość to choroba, która należy leczyć, a nie ją akceptować, co robi się teraz modne i destruktywne dla młodych, którzy widzą znaną osobę i biorą z niej przykład.
@30062018: czy ja się użalam? To ty sobie dorabiasz historie według tego co myślisz a nie według tego co powiedziałem. Wydałem na gastrologow i badania jelit że 3000 zł. Chciałem najpierw zobaczyć czy że mną wszystko ok, bo problemy z trawieniem mam od wielu lat (dlatego tyje). Rozumiem ze o chorobach wiesz wszystko, nawet więcej niż gastrolog z 30 letnim stażem :)