Wpis z mikrobloga

Nie mogę już słuchać tego zawodzenia "klasy średniej" której podnoszą podatki. Ludzie... Większość osób w Polsce ma problem ze znalezieniem pracy za 3000 na rękę. Dotyczy to także wyższego wykształcenia w słabiej opłacanych zawodach. A Wy tu miałczycie jak jakieś więzienne pedzie, że podnoszą podatki jak ktoś zarabia 6000 zł czy 8000 zł. Jebnijcie się więc w beret i przejrzycie na oczy. Podniesienie bogatszym ludziom podatków, aby ponosili oni wyższe koszty funkcjonowania państwa to jedno z niewielu co się PISowi udało. Wiec... Wuj Wam w doope z waszymi problemami ¯\_(ツ)_/¯

Życia nie znacie.

Ale mimo wszystko i tak **** * ************ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #podatki #bekazpisu #pis #praca #nowylad
  • 304
  • Odpowiedz
@kaminskanx23: kolejny kuc co myśli, że każda branża jest jak IT
studia techniczne i stypendia naukowe na politechnice warszawskiej wcale nie oznaczają sukcesu
mój przyjaciel fizykę jądrową studiował liczył na budowę elektrowni atomowych, uczył fizyki za 2100 netto parę lat temu,
ja kolej (wagony, rozjazdy , tory) bo liczyłem, że ekologia i TIRy na tory (potem kolej zaczęła padać) do urzędu poszedłem bo po 2 latach szukania pracy i tekstów
  • Odpowiedz
@Panda1112: Klasa średnia to nie są osoby ze średnimi dochodami na tle populacji. Klasa średnia to pojęcie demograficzne opisujące osoby niezależne fiansowo. Takie których wybory polityczne są niezależne i nie da się ich przekupić niższymi podatkami, ulgami, dodatkami, dopłatami etc. Ale jednocześnie nie zarabiające na tyle dużo aby te osoby mogły wykazywać wolę do wpływania na politykę bezpośrednio. Reprezentant klasy średniej ma w nosie czy ktoś mu da 500 czy
  • Odpowiedz
@vilas: No bardzo mi przykro hahah. Trzeba bylo isc na mechanike i budowe maszyn i zajac sie konstrukcja w automotivie to mialbys lekko i przyjemnie, a tobie zachcialo sie chyba budowania bazy na marsie.
  • Odpowiedz
@kaminskanx23 kucu litości, jestem z Wrocka i mam od #!$%@? znajomych po politechnice. Jest tak zajebiscie ze większość to testerzy, bo musieli się przebranzowic. #!$%@? mnie wasza wizja czarno białego świata.
  • Odpowiedz
Nie mogę już słuchać tego zawodzenia "klasy średniej" której podnoszą podatki.


bo podnoszą xD

Ludzie... Większość osób w Polsce ma problem ze znalezieniem pracy za 3000 na rękę.


może
  • Odpowiedz
A Wy tu miałczycie jak jakieś więzienne pedzie, że podnoszą podatki jak ktoś zarabia 6000 zł czy 8000 zł.


@Panda1112 Bardziej 10 000-12 000 zł, bo 6000-8000 też nie mają stracić, no ale wiadomo 95%, które zarabia mniej niż 10k to "nieroby" xd
  • Odpowiedz