Wpis z mikrobloga

Nie mogę już słuchać tego zawodzenia "klasy średniej" której podnoszą podatki. Ludzie... Większość osób w Polsce ma problem ze znalezieniem pracy za 3000 na rękę. Dotyczy to także wyższego wykształcenia w słabiej opłacanych zawodach. A Wy tu miałczycie jak jakieś więzienne pedzie, że podnoszą podatki jak ktoś zarabia 6000 zł czy 8000 zł. Jebnijcie się więc w beret i przejrzycie na oczy. Podniesienie bogatszym ludziom podatków, aby ponosili oni wyższe koszty funkcjonowania państwa to jedno z niewielu co się PISowi udało. Wiec... Wuj Wam w doope z waszymi problemami ¯\_(ツ)_/¯

Życia nie znacie.

Ale mimo wszystko i tak **** * ************ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #podatki #bekazpisu #pis #praca #nowylad
  • 304
  • Odpowiedz
@kuncfot: > ? Proporcjonalnie przyjmijmy, że płaci Tyle co Ty 19%.
Czemu ma płacić więcej procent? Chcesz go karać za zaradność? Chcesz zmusić go do kombinowania na podatkach?

A za co chcesz karać kogoś kto mieszka w czarnej strefie na wsi i jedyna perspektywa to #!$%@? w fabryce azbestu za najniższą krajową gdzie szef ci pierdzi nad uchem że ma 10 ukraińców na twoje miejsce. Czemu ktoś taki ma płacić taki sam podatek jak bogaty?

Imb4 zmien
  • Odpowiedz
@Panda1112: Nie po to się uczyłem tyle lat i jestem ogarnięty, żeby robić na taka obsranca jak Ty. Jeśli jesteś głąbem to rob za najniższa, a od ludzi ambitnych nie żądaj niczego.
  • Odpowiedz
@Brylant: będziesz płacił i płakał misiu kolorowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) twe kapitalistyczne łzy "Pana ogarniętego" to miód na me serce


@Gon70: Niestety mam tego świadomość nad czym bardzo ubolewam. Z drugiej strony stać mnie na to, żeby jeszcze śmiać się z losu takich jak Ty.
  • Odpowiedz
@Brylant: Tobie się nie pogorszy, a innym polepszy.


@Gon70: Tak to prawda, tylko zwróć uwagę na to, że te jednostki którym spadnie z nieba i tak to zmarnują i do niczego w życiu nie dojdą. Nie są na tyle inteligentni, żeby w jakikolwiek sposób za pomocą zwiększenia przypływu gotówki lub dóbr poprawić swój byt.
  • Odpowiedz
@Panda1112: widzę, że biedaki się uaktywniły i się cieszą że #!$%@? się tym tylko troszkę bogatszym i zaradniejszym nie zauważając problemu który jest na górze a nawet gloryfikując go xd
Pluje siarczyście
  • Odpowiedz
Szkoda, że w koalicji jest liberał Gowin. Ze słuchów, które do mnie doszły on zablokował wzrost PiT na 45%


@Osowa22: nawet nie chcesz wiedzieć... a racja różnimy się w kwestiach obyczajowych, to nie powiem, no chyba że na priv
  • Odpowiedz
@Panda1112: Ale z ciebie debil. Wiesz ze już teraz płaci się podatki procentowo od zarobków? To znaczy ze ten co zarabia 3k brutto płacąc 20% podatku zapłaci go 600zł a ktoś kto zarabia 20k zapłaci 4000zł (oczywiście w dużym uproszczeniu). Wiec bogatszy już teraz płaci więcej niż biedny. Podniesienie składki zdrowotnej to po prostu #!$%@? tym którzy sobie potrafią w życiu radzić i nie są uzależnieni od pisu = nigdy
  • Odpowiedz
  • 2
@Panda1112 jeśli to nie bait to konkretny dzban z Ciebie.
Zarabiając 3k na rękę płacisz (zaokrąglając) 700zl podatku dochodowego. Ja, zarabiając 12k place tam prawie 3000zl podatku dochodowego.
Place więcej niż ty i 3 twoich kolegów razem wziętych.
Przynoszę państwu 4 razy więcej pieniędzy niż ty.
Mam płacić jeszcze więcej bo od 15 roku życia pracowałem, dawałem z siebie wszystko i teraz mam więcej? Robisz niezłą #!$%@?ę z logiki.
  • Odpowiedz
@Panda1112:
znalazłem prace za 3000 na reke
po 2 latach #!$%@? w koncu mam 8000 zł na ręke
#!$%@? zamknij morde bo ludzie nie moga znalesc pracy za 3000 na reke bo ty musisz oddac w ciagu roku 8000 zł na podatki xD

Jebniety jestes xD
  • Odpowiedz