Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #ciaza #zalesie
Kobieta w ciąży to największe zło które mnie spotkało.
Idzie do apteki bo ją mdli i chce na to leki.

Nie mamy super specyfiku ale będzie w środę, do tej pory mogę pani dać te tabletki dla kobiet w ciąży.
Ok - 30 zł
Tabletki, g---o dają więc idzie w środę po specyfik
Jest specyfik ?
To poproszę
30 zł
Specyfik g---o daje.
Koleżanka mówiła, że piła olej z siemienia lnianego jak jej było niedobrze.
Kupujesz eko olej
40 zł znika z kieszeni
Olej g---o dalej
W końcu masz wizytę u lekarz i lekarz mówi, żeś głupia że brała to g---o i żęby wziąć ten lek X
Idziesz po lek X
Lek x 40 zł, g---o daje
Wszystkie leki tylko napoczęte, 200 zł jak krew w piach.
A ty sobie żałujesz kupić myszkę do komputera za 200 zł którą będziesz używał z 3 lata.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a3a2251e7e7f000be5ff5e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poczekaj aż ci się b------k urodzi i będziesz co chwilę bez sensu wydawać pieniądze na żarcie, ubranka, których nawet może nie założyć, bo zdąży wyrosnąć, zabawki rzucone w kąt po pół godzinie zabawy, szkolne rzeczy itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@triada: Ale że ma się z tego cieszyć, czy o co chodzi? xD
Ja to bym się w------ł, że kupa hajsu idzie na przejściowe rzeczy, ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ps a później się dopiero zacznie xD specyfiki na wypadające włosy, balsamy na rozstępy, witaminki siakie i owakie, pasy do auta zeby jakoś bezpiecznie jeździć z dużym brzuchem, zgagaaaaa wszystko na zgagę. Renie zażywałam ale nie pomagało zbytnio. W nocy najgorszej. Nigdy nie miałam tak olbrzymiej zgagi jak podczas ciąży. Nawet nie wiedziałam ze można mieć tak silna zgagę. Szok.
  • Odpowiedz
do lekarza i na badanie prenatalne też nie chodzicie bo to kosztuje PIENIĄDZE? XD


@rozowyPrzegrywek: tu najwyraźniej nie chodzi o kwotę, a raczej o nieprzemyślane marnowanie zasobów. 3 specyfiki nie zadziałały a następny jakoś magicznie ma zadziałać i wszystkiego trzeba spróbować, a potem niech się marnuje...

@Titufe: i tak najwyraźniej nie pomogło

@triada: bo nie wstyd marnować kasy na specyfiki, które i tak nic nie pomogły.
  • Odpowiedz
@eloar: mam nadzieje ze nie masz dziewczyny, dziecka ani nawet chomika xD jak się ktoś zle czuje to się nie cebuli tylko stara pomóc jak najlepiej. A 200 zł to nie jest kwota która obciąża budżet (szczególnie że olej z siemienia lnianego można potem wykorzystać w kuchni do sałatek). Ludzie o wiele większe kwoty zostawiają w aptekach realizując recepty od lekarza, które tez okazują się nie pomagać
  • Odpowiedz
@Kreation: Jak zarabia 2800 i przerasta go wydatek w postaci lekarstwa na mdłości to nie powinien się brać za robienie dziecka.

@pianinka o to to to. Żeby się za dzieci brać to jednak trzeba mieć taki budżet, żeby te 2k były co miesiąc "luźne" i gotowe na niespodziewane wydatki.
  • Odpowiedz
A 200 zł to nie jest kwota która obciąża budżet

@rozowyPrzegrywek: 200pln jak zarabiasz minimalną krajową to blisko 10% zarobków netto. To bardzo obciąża budżet.

mam nadzieje ze nie masz dziewczyny, dziecka ani nawet chomika

nawzajem, bo przy podejściu które reprezentujesz, któreś z nich może łatwo głodować, gdy czasy będą niedługo nieco
  • Odpowiedz