Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mirabelki, proszę o polecenie jakiegoś kremu z spf30-50 dla skóry trądzikowej, tłustej. Dobrze jakby trochę matowało i najlepiej żeby nie było za bardzo tego czuć na buzi po nałożeniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Budżet: im niższa cena tym lepiej.

Z góry dzięki. :)

#tradzik #dermatologia #kosmetyki #kosmetykinaturalne #niebieskiepaski #rozowepaski #mirabelkopomusz #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a1ae311e7e7f000be5fcf7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
OP: @soniczka_spokojnegosnu: który z nich będzie najmniej odczuwalny na twarzy i szybko się wchłonie? Na tym mi najbardziej zależy. Poza tym nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie - czy SPF 30 jest wystarczający? Coś czytałem, że pomiędzy SPF 30 a 50 jest różnica kilku procent ochrony, więc raczej nie za dużo.
https://www.superpharm.pl/pharmaceris-t-sebo-moistatic-1692.html o tym mówisz konkretnie, tak? Jest szansa, że pomoże w wyrównaniu kolorytu skóry (mam sporo przebarwień)?

@liv_:
@AnonimoweMirkoWyznania: holika holika aloesowy i ten z pharmaceris (dokładnie ten, który podałeś w linku) dobrze się wchłania i nie jest obciążający. SPF 30 jest wystarczający, szczególnie jeśli nie stosujesz kwasów ani innych mocno drażniących specyfików. Poza tym pomiędzy 30 a 50 jest różnica, właśnie w tej lekkości i wchłanianiu się- 50 są pod tym względem cięższe i lubią bielić (tak wynika z moich doświadczeń). Wyrównać kolorytu nie pomoże zbytnio, ale na
@AnonimoweMirkoWyznania: elo, sorka że tak późno. Z tanich filtrów to może spodobać Ci się SunOzon SPF50 Kids z taką pompką z rossmann, albo bardzo taniutkie Lirene Nawilżający Ochronny krem do twarzy SPF50 (w takiej tubce wąskiej, w hebe jest w pudełeczku) lub nacomi next level SPF50 City.
Ale z mojego doświadczenia wynika, że każdy filtr albo nieco wyświeca albo się roluje jak ma jakieś substancje matujące wiec taki idealny mat to