Wpis z mikrobloga

Po lewej stronie: Symbole tzw. Strajku Kobiet w urzędzie podważają zasadę bezstronności administracji publicznej – opinia Ordo Iuris
Po prawej stronie: W szkole ma prawo wisieć krzyż – przypomina Ordo Iuris

Chwila, chwila czy aby takie stanowisko Ordo Iuris nie podważa zasady bezstronności szkoły? Szkoła przecież jest instytucją publiczną, dostępną dla wszystkich uczniów niezależnie od wyznania. Dlaczego w takim razie Ordo Iuris faworyzuje jedną religię, łamiąc zasadę bezstronności, a później pisze uwagi że ktoś inny robi dokładnie to samo co oni? Banda hipokrytów.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #szkola #4konserwy #oswiadczenie #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_1621229175BWwHW0eeo7if86yuYJgynv.jpg
  • 27
@saakaszi: Nie do końca to samo - symbol religijny można porównac do symbolu religijnego - np gwiazdy Dawida. Symbol ruchu politycznego można porównać do innego ruchu politycznego - np. do falangi.
W urzędach nie powinno być tego typu symboli.
@saakaszi bo w Polsce mamy demokrację i więcej ludzi chce krzyż
Pan Gdula z twojej partii ostatnio wytłumaczył, że mniejszościami się nie należy przejmować, w kontekscie klasy średniej i zwiększenia im podatków.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem, pozdrawiam serdecznie
@Jan_Niezbendny gdyby ludzie nie chcieli to by głosowali na PiS? XD co ja mam ci wytłumaczyć co to demokracja? Nie zgadzasz się na krzyże w szkole to nie glosujesz na PiS. Widać doskonale, że ludzie tego chcą. Pozdrawiam serdecznie
@saakaszi: religia ktora uksztaltowala cala historie polski, miala swoich wielkich dobrych ludzi, zlych ludzi, ale jednak jest polska tożsamoscia jak flaga polski albo orzeł biały. Strajk kobiet natomiast to ruch sfrustrowanych troglodytek wierzacych w szurskie teorie spiskowe o patriarchacie czy w obalone mity o wage gap i cale szczescie za pare miesiecy wyladuje na smietniku historii tak jak "bunt cip" czy inne ambitne akcje tych kretynek
@RubinWwa: xDDDD, religia której głównym celem jest obrona pedofilów, wyłudzanie publicznych pieniedzy oraz gruntów i utrzymywanie bandy pasożytów i zboczeńców w sutannach na koszt społeczeństwa, kontra ruch ruch, który się sprzeciwia antyludzkim i zamordystycznym pomysłom religijnych fanatyków. Wam na prawdę te religijne zabobony zrobiły sieczkę z mózgów.