Wpis z mikrobloga

  • 20
@Asterka_Boza nie wiem co te laski mają z tymi ciągotami do przesadnego ekshibicjonizmu, male dzieci lubią sobie polatać bez majtek i w szortach, one z tego etapu chyba jeszcze nie wyrosły xD
  • Odpowiedz
Też nie powinieneś się gapić


@Deykun: zabawne, nie zapomnij odpowiednich formularzy podrukować przed wyjściem z domu. Głupio by bylo jakbyś się na kogoś spojrzał bez uprzedniego uzyskania jego/jej/ich zgody na piśmie
  • Odpowiedz
@elperson: A co miała ubrać spodnie zimowe do jazdy polskim pociągiem w środku lata?

Jak można porównywać zrobienia zdjęcia z przyczajki przez jakiegoś starego erotomana do mijania kogoś w krótkich spodenkach na ulicy?
  • Odpowiedz
@Asterka_Boza a nie chciały wstawić mojego postu jak akurat tam byłem i bylem świadkiem jak dziabadyga zarysowal swoim toyotem piękne nowiusienkie volvo, ale 1732892 postów o pazurach i koleżankach na siłownię wystawiają codziennie
  • Odpowiedz
Głupio by bylo jakbyś się na kogoś spojrzał bez uprzedniego uzyskania jego/jej/ich zgody na piśmie


@elperson: Spojrzec sie a gapić bez przerwy, faktycznie brak różnicy xD
  • Odpowiedz
@Asterka_Boza: jak jej nogi zobaczy 200 osób na dworcu to jest ok, ale jak 300 w necie to już nienormalne xD


@JackDaniels Nie każdy chce mieć zrobiona fotkę z ukrycia, a później znaleźć je w necie, ale jak się ma kisiel zamiast mózgu, to ciężko to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Walimbrachol

Jak można porównywać zrobienia zdjęcia z przyczajki przez jakiegoś starego erotomana do mijania kogoś w krótkich spodenkach na ulicy?


To przychodzi naturalnie gdy jesteś niezbyt bystrym autystą( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nie wiem co te laski mają z tymi ciągotami do przesadnego ekshibicjonizmu,


@daeun: krótkie spodenki jako przejaw przesadnego ekshibicjonizmu. Kolego, ostatnio temperatury w kraju sięgają 30 stopni, a w pociągach klimatyzacja lubi się #!$%@?ć. Ma zakładać długie spodnie bo niewyedukowani troglodyci nie potrafią opanować swoich zwierzęcych zapędów? Niech zgadnę, jesteś jedną z tych osób, które na informacje o gwałcie powiedziałaby, że pewnie kobieta się wyzywająco ubrała.
  • Odpowiedz