Wpis z mikrobloga

@tomcionek15: W sedanach to jest tak:
1. Robal bierze Tipo xD
2. Normix bierze Corolle (ewentualnie Kia jak komuś się podobają, też dobre samochodziki)
3. Długo nic - drogie i gówno (audi, mercedes, bmw)
4. Maybach, RR, Aston
  • Odpowiedz
@tomcionek15: też mialem taka sam jak twoja poprzednia. Wersja trzecia zdaje sie wiec prawie najbogatsza. Silnik jak silnik, jak to 1.6 wolnossacy. Bez pazura. Ale do spokojnej jazdy wystarczający i można powiedzieć że względu na konstrukcję pancerny. U mnie się nic nie psulo. Jedyne co wkurzało to od czasu do czasu skrzypiec plastiki. Z zewnątrz ładny samochód i bardzo przestronny- z tylu duzo miejsca, ale jak jeździe sie w środku...fatalne
  • Odpowiedz
@tomcionek15: też w niej tyle miejsca co w poprzedniej? Ostatnio miałem okazję taką jeździć, bodajże 1.4. Pozytywnie mnie zaskoczył ten samochód ilością miejsca w środku i w bagażniku. Jakość wykonania wnętrza kiepska, ale ogólnie autko bardzo na +
  • Odpowiedz
@tomcionek15: Spoko połączenie. Na pewno będzie dobry stosunek osiągów do spalania. Ja też miałem benzyny wolnossące 125 i 155 i dają radę. Następny raczej będę celował w mocniejszy ze względu na jazdę z prędkościami autostradowymi
  • Odpowiedz
@Team: W nowszej wersji w porównaniu do 2018 jest przepaść jeśli chodzi o fotele. Dodatkowo jest już regulacja odcinka lędźwiowego, która naprawdę o wiele daje.

Nie wiem jaką wersję oglądałeś, ale w mojej są nawiewy na tył, dwustrefowa klima. Jeśli chodzi o wyciszenie to też jest lepiej niż w 2018, ale ciągle nie tak fajnie, jakbym chciał.

Kieszeń jest tylko tam gdzie pasażer, zawiasy w bagażniku - fakt. Miałem już nieraz pełny bagażnik i na szczęście udało się to tak pakować, że to nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomcionek15: wygląda całkiem nieźle, ale czy w najnowszych wersjach kierunkowskazy wciąż na zwykłych żarówkach czy dają wreszcie ledy?
  • Odpowiedz