Wpis z mikrobloga

@tomcionek15: Mam wątpliwą przyjemność jeździć tym samym autem służbowo. I o ile jako na typowy grzybodziałkowóz oprowadzi się fajnie to ten silnik 1,6 to najgorsze gówno jaki kiedykolwiek użytkowałem. Vagowski karton mleka z 90 koniami przy tym wynalazku to demon... Nie wiem jak może ci sprawiać przyjemność jeżdżenie z tak nieprawdopodobnie #!$%@?ą jeśli chodzi o dynamikę i ekonomie jednostką xD Ani to nie jedzie ani mało nie pali. Autostrada przy 140
@tomcionek15: Ładne są te Toyotki. Na osiedlu stoi taka sama tyle że czerwona GR i robi wrażenie, choć myślałem że GR tylko z hybrydą a tu da sie wrzucić 1.6. A zdjecie to nie przypdkiem Rabsztyn? Dawno tam nie byłem a był podobny parking :D
@tomcionek15: nie pozostaje nic innego jak wrzucic na czarno listę panów agresorów, którzy nie potrafią podejść do tematu normalnie, tylko z agresją ( ͡° ͜ʖ ͡°) szerokości, super fura, oby cieszyła. Zawsze jak się znudzi, można będzie sprzedać :)
@tomcionek15 po 20 latach jeżdżenia samochodami w tym roku pierwszy raz nabyłem automat i to w dieslu (wcześniej tylko benzyna). No powiem Ci... Nigdy więcej manualna :)

Do tego ostatnio kolega dostał nową trójkę i jak zobaczyłem jak automaty wyglądają w nowych autach to mi szczena opadła.