Wpis z mikrobloga

dowal sie o moc w aucie - check
dowal sie marke - check
dowal sie ze nowe auto - check
dowal sie ze manual (albo ze automat jesli OP wybral automat xD) - check

dzieki temu małemu wpisowi (gdzie chłop chce sie po prostu pochwalić bo dorwał ulubione auto) widac jakie jest niestety podejscie wykopkow kiedy ktos ma inne zdanie od nich.

Szerokosci @tomcionek15 i olewaj ciepłym moczem znafców z internetu (
@tomcionek15: zmiana to xD sport 130km to xD

W wolnossaku pelnoletnim 130km jakos jedzie w klasie średniej. Ponad 4k obr. XD ogolnie to nie jedzie xD

Cisne beke, ale 1.6 hdi 90kn leci w nizszej klasie spoko.

Ostatecznie te 130km w tym silniku ogarnie 95 jak nie 99 zapotrzebowania na naszych drogach ( )
@tomcionek15: no i gitówa, jedna z lepiej wyglądających Toyot ever. A na wykopie liczy się tylko V8 500 koni w czterołapie po modach, ani nowy, ani używany, taki najlepiej dwulatek co stracił 40% wartości.
@tomcionek15: "sport" GR xD jeździłem sporo Aurisem z tym silnikiem i mogę śmiało przyznać, że nie ma #!$%@? jednostki 1.6.
Zero reakcji na gaz, auto się zastanawia dłużej niż staruszka nad wędliną w mięsnym, zero dołu i o dziwo, zero góry. Osiągi 130KM to chyba tylko gdzieś tam na papierze, bo masz wrażenie, że auto ma 100KM i to takie z 1.4. Nie mam pojęcia jak można lubić ten silnik, wybrać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanKracy582: Zobaczyłem sobie i o ile to prawda do wyboru 3 silniki. 2 benzyny i hybryda. Przy czym ten 1,6 najmocniejszy. To brzmi jak wielkie xD z strony Toyoty

@Toka93: przecież chyba żadna marka nie zaliczyła takiego zjazdu w dół, toyota to w tej chwili straszny szajs i mówię to jako niegdyś fan tej marki. Dzisiaj bym na to nie spojrzał nawet. Doskonale obrazuje to ten filmik.
https://youtu.be/A93a71_hcZM
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomcionek15: gratki byku. Nie myślałeś nad innym kolorkiem?
A silnikiem się nie martw. Pełno jest pozerow w BMW i audi co muszą mieć s-line i m-pakiet w podstawowym silniku a ty wybrałeś co ci się podoba. Niech slizy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Bez ktiu, czytam te wszystkie komentarze i naprawdę jedno wielkie XD
Jezdziłem z tym silnikiem już 2 lata, wiem jak nim jeździć, żeby mieć spalanie 5l. Niczego mi w nim nie brakuje.
Jednostka bardzo dobra do instalacji LPG, jedna z ostatnich pancernych benzyniaków, a o awarie mogę się nie martwić.
Nic mi w niej nie przeszkadza. W dodatku nowe auto z najwyższym wyposażeniem za pół darmo, żal było nie wziąć:) A mistrze