Wpis z mikrobloga

@anddre: Wychodzi jakieś 25zł na dzień. Mówisz, że lubisz się dobrze napić, więc odejmuję od tego 80zł na wódkę miesięcznie i z 40zł na piwo. Zostaje już 19zł dziennie. Czyli za 19zł dziennie mówisz, że możesz dobrze zjeść. Propsy. Mówię o wszystkich posiłkach, nie tylko obiedzie.
@3Xpro: Tak, tylko do tych kosztów dochodzi również jakaś chemia, kosmetyki, ubranie, nie wiem - doładowanie do telefonu. Chyba że człowiek nie sprząta, nie myje się i chodzi w schodzonych ciuchach.
@3Xpro: Bo wcześniej odliczyłem mu tylko od tych 6 stów miesięcznie dolną granicę kwoty, którą można przeznaczyć miesięcznie na alkohol, jeśli jak mówi lubi "dobrze wypić". Ja lubię dobrze wypić i nie pijąc często wydaje więcej niż mu podliczyłem, no ale nic.
@Aberworthy: Bardzo mi miło

@fifithebest: AGH, EiT

@Napleton: temat już poruszałem w poprzednim wpisie.

@ksionc, @3Xpro, @anddre

Co do jedzenia, umiem gotować, ale mam skromną kuchnię w mieszkaniu: dwa dziadowskie palniki elektryczne, brak piekarnika i malutka przestrzeń. Nie chciałbym się żywić ryżem z keczupem, ale też nie wydawać fortuny na restauracje. Ile trzeba przeznaczyć hajsu na godne życie?
@trb: Z 800zł miesięcznie na jedzenie, chemię, kosmetyki i jakąś szmatkę z przeceny, by w kółko nie chodzić w tym samym. Czasy się zmieniają i niestety za rok ta kwota będzie jeszcze wyższa...