Wpis z mikrobloga

@tomekruslan: a to ciekawe masz odczucia, bo żadne wskaźniki tego nie potwierdzają. Polacy znacznie się wzbogacili w ostatnich latach. A budowa infrastruktury to pieniądze z UE, które nam pożyczyli. I wrócą do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@owocliczi wskaźniki pokazują wyniki uogólnione i nie mają do zastosowania do każdego. Jak ktoś zarabia najniższą krajową to siłą rzeczy żyje mu się lepiej bo stawka wzrosła. Co do dotacji unijnych to powinieneś się dokształcić jeżeli uważasz że to była pożyczka.
  • Odpowiedz
@tomekruslan: to pretensje powinieneś mieć do siebie, że się nie rozwijasz. Nie było okazji do zwiększenia swoich kompetencji? Może ty mnie doksztalcisz, opowiedz mi skąd te pieniadze na dotacje - z jakiejs studni bez dna? I czy przypadkiem te eurodotacje nie wracają do UE, zwłaszcza Niemiec?
  • Odpowiedz
a jeszcze to chwalenie SLD to całkowita abstrakcja


@owocliczi: ale ja się z Tobą zgadzam, napisałem, że to wszystko jest banda c---a :D Tylko mówię, że łatwe jest chwalenie PO jak rządzili w czasach względnie spokojnych i po odbiciu się od kryzysu weszliśmy w czas globalnego wzrostu. Ja pamiętam i afera goniła aferę tak bardzo, że w 4 lata z 40% poparcia zlecieli poniżej progu :)

W żadnej mierze postkomuszych
  • Odpowiedz
@owocliczi jeżeli nie rozumiesz na czym polega różnica pomiędzy inwestycjami a pożyczkami to ja ci tego nie wytłumaczę. Co do rozwoju to tak jak pisałem wcześniej, zarabiam sporo więcej a stać mnie na mniej. No ale przecież wskaźniki idą do góry.
  • Odpowiedz
@robert_czerwonyford: PO jawiła się jako kompletna inna jakość w polityce, szczególnie po cyrku jakim były rządy PiS, LPR i Samoobrony. I w pierwszej ich kadencji faktycznie tak było. Olbrzymia ilość inwestycji, szczególnie w infrastrukturę (choć tutaj dużym motorem napędowym było Euro2012), przejście przez światowy kryzys gospodarczy w 2008r względnie suchą stopą, zacieśnianie współpracy z innymi krajami i UE, względna stabilizacja i rozwój. Druga kadencja to już niestety powolny upadek, a
  • Odpowiedz
PO jawiła się jako kompletna inna jakość w polityce, szczególnie po cyrku jakim były rządy PiS, LPR i Samoobrony. I


@Valg: raczej ostatni miesiąc rządów gdy PiS odkryło u siebie kreta.
  • Odpowiedz