Wpis z mikrobloga

@Sleeps: SLD było przeżarte korupcją i układami. Chcieli także wprowadzić 50% stawkę PIT ale TK to zablokował przez błędy proceduralne. PO w całej historii 3 RP było najbardziej cywilizowane co widać po tym jakie gówna były uznawane za afery.
  • Odpowiedz
  • 3
@Herubin

Ogólnie kłamiesz jak najęty i widać żeś albo pisior albo idiota który uwierzył w ich propagandę.


Ani słowa o vacie?
  • Odpowiedz
@Sprus: #!$%@?łeś ścianę kłamstw i jedyne co możesz wrzucić na rząd to głupi 1% VAT, którego koszt dla społeczeństwa był rzędu podatku bankowego?

Nie mówiąc o tym, że akurat ten 1% VAT to akurat nic patrząc, że za ich rządy wchodziły znacznie gorsze budżetowo obniżki PIT i składki rentowej które nie były bilansowane cięciami w wydatkach a wręcz odwrotnie wchodziły wraz ze spamem dodatkowych wydatków co rozsadziło budżet akurat na
  • Odpowiedz
  • 4
@robert_czerwonyford kwestia dyskusji otum czy PO czy SLD bylo lepsze sklania mnie do refleksji, jak to PiS #!$%@? kraj, skoro w ogole sie nad tamtymi partiami zastanawiamy. Zapomnielismy zle rzeczy, ktore sie dzialy za rzadow tamtych partii, bo mamy teraz tal #!$%@?, ze wydaje sie nam, ze tamci to byli #!$%@? kozaki. Panowie, mamh przesrane :/
  • Odpowiedz
  • 0
@Herubin

XD idź siać propagandę gdzieś indziej

8 lat psu w dupe bo nic nie robili i dalej nic nie robią a przy ostatnich wyborach ścigali się z PiSem kto da więcej XDDDDD
  • Odpowiedz
@robert_czerwonyford: serio? ja wiem, że mało kto na wykopie pamięta co było 20-30 lat temu, ale wydaje mi się, że zahamowanie hiperinflacji, przeprowadzenie transformacji ustrojowej czy wynegocjowanie wyjścia sowieckich wojsk z Polski a potem negocjacje o wstąpienie do NATO to tam trochę wieksze osiagnięcia niż to co robiło PO :)

Dla mnie to wszystko banda #!$%@?, a pis jest od nich jeszcze gorszy, ale umówmy się, że to z jakim
  • Odpowiedz
@robert_czerwonyford: rządy PO to było zmarnowane 8 lat. 8 lat nic nie robienie, 8 lat administrowania, 8 lat ciepłej wody w kranie. A plany i nadzieje były ogromne. Sam na nich wtedy głosowałem. Nie dość że po wyborach nie zrealizowali żadnej ważnej obietnicy to jeszcze robili na odwrót.

A pod względem gospodarczym najrozsądniejszy był... rząd SLD i pierwszy rząd PIS z Gilowską.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinDerk: @robert_czerwonyford: a przypadkiem to nie jest jakaś zależność? Jaak PO rządziło pierwsza kadencję było ok ale przy drugiej popłynęli.. PiS podobnie. Pierwsza kadencja w miarę ok a druga jak widać nie najlepsza. Mnogość afer, wpychanie na stołki kolejnych ludzi którzy siedzą już na innych stoklach. Jakby wygrała teraz Lewica czy tam SLD to pierwsza kadencja była by ok a druga taka jak u poprzednich partii
  • Odpowiedz
@spere: tylko część z tych afer to urojenia gdzie nie ma nic aferowego np miliardy na TVP podczas gdy taka afera hazardowa temu się nie równa
  • Odpowiedz