Wpis z mikrobloga

Po 5 minutach, kiedy policjanci zastrzelą jakiegoś murzyńskiego bandziora:
- He dindu nuffin, he a good boi, wHiTe pRivilEGe, no to rAcIsM, BLM reeeeeeeeeee

Po dobie #!$%@? Żymian w palestynskie wioski:
- Nie wiem, nie mam zdania, muszę się doedukować w tej sprawie, ale ogólnie mi smutno, ze ludzie stosują przemoc zamiast cieszyc sie zyciem

#izrael #wojna #f1
smutny_kojot - Po 5 minutach, kiedy policjanci zastrzelą jakiegoś murzyńskiego bandzi...

źródło: comment_1620977245NBpsvlvqbkNBhe76OQJTPH.jpg

Pobierz
  • 22
@smutny_kojot: kto by pomyślał, że najwięcej rigczu będzie miał jeden z większych bufonów sportu, Zlatan:

- Sportowcy jednoczą świat, politycy go dzielą. Naszą rolą jest jednoczyć świat przez to, co umiemy robić najlepiej. Sportowcy powinni być sportowcami, a politycy politykami – powiedział Ibrahimović.

W minionym tygodniu Szwed po raz pierwszy zabrał głos w sprawie sportowców, którzy poruszają tematy polityczne. Skrytykował przy tym gwiazdę NBA, LeBrona Jamesa – Bardzo go lubię. Jest
ale właściwie dlaczego angażowanie się w jedną akcję ma implikować angażowanie się w każdą inną (niezależnie od moich poglądów na temat LW i BLM i tego, że oczywistym jest co jest obiektywnie ważniejsze) ¯_(ツ)_/¯


@xentropia: bo jest osobą publiczną i jego głos jest zawsze szeroko słyszany. Komentując rzeczywistość wybiórczo, trąci to hipokryzją, czy wręcz oportunizmem. Innymi słowy Hamilton zabiera głos tylko wtedy, gdy może coś zyskać. Czy to sprawia, że można
Komentując rzeczywistość wybiórczo, trąci to hipokryzją, czy wręcz oportunizmem. Innymi słowy Hamilton zabiera głos tylko wtedy, gdy może coś zyskać.


@Majku_: ale serio nikt nie bierze pod uwagę tego, że typ po prostu może się nie znać na temacie, więc dlatego się nie wypowiada? skąd nagle takie przeświadczenie, że on jest alfą i omegą?

ja też #!$%@? wiem o konflikcie izraelsko-palstyńskim - a przynajmniej nie na tyle, by zabierać głos. wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majku_: jest słyszalny i właśnie dlatego mówi o akcjach które są dla niego personalnie ważne (z jakich powodów jest osobną kwestią). Nie widzę w tym żadnej hipokryzji ¯\_(ツ)_/¯